Kotvičník zemní – kapsle, roztok anebo čaj?

Uspěchaná moderní doba je charakterizovaná přemírou stresu a nezdravým životním stylem vedoucím často k chronickým onemocněním jako je vysoký krevní tlak, cukrovka a mnohé další. U mužů potom mohou tyto problémy vést až k poruchám erekce. A právě k podpoře mužské síly a vitality jsou vhodné doplňky stravy s obsahem kotvičníku zemního. Jenže v jaké formě je kotvičník zemní nejlepší? Jako kapsle, roztok, čaj, extrakt nebo odvar?

Kotvičník a jeho účinky

Kotvičník zemní je rostlinou, jejíž pozitivní účinky na lidský organismus – a nejedná se zdaleka jen o oblast sexuality – znali a hojně využívali již staří Řekové. Jedinečný mix aktivních látek je přítomen v každé části této rostliny a při konzumaci napomáhá udržet imunitu a normální funkci nervové i dýchací soustavy, kardiovaskulárního systému či močových cest.

Nejznámější je ale kotvičník díky tomu, že podporuje mužskou erekci a sexualitu. Ne nadarmo se mu často přezdívá „zelená viagra“.

Jak se kotvičník užívá?

Aktivní látky obsažené v kotvičníku lze přijímat v několika formách a pro člověka, který nemá s tímto doplňkem stravy zatím zkušenosti, to může být matoucí. Jakou konkrétní formu si vybrat?

Čaj z kotvičníku

Čaj připravený z drcených listů, natě a plodů kotvičníku je na trhu běžnou formou, v případě této rostliny ale nejde o nejlepší řešení. Část aktivních látek zmizí již při sušení, to ale ještě není to nejhorší.

Při louhování vodou totiž jejich významné množství zůstává v plodech a do vlastního čaje se jich dostane poměrně málo. Efektivita konzumace kotvičníku v podobě čaje tak není nikterak vysoká. A pokud k tomu připočtete nepříliš oblíbenou hořkou chuť, vyplyne z toho spíše snaha o nalezení jiné, vhodnější formy.

Roztok s aktivními látkami z kotvičníku

Aktivní látky z kotvičníku zemního lze přijímat i ve formě roztoku nebo tinktury. V takovém případě jsou ale převáděny do alkoholu a nejedná se tedy díky tomu o příliš vhodnou formu.

Alkohol může působit komplikace při různých chronických onemocněních a problémech a v této podobě ztrácí jinak čistě přírodní produkt svoji šetrnost.

Kapsle s extraktem z kotvičníku

Výhodou příjmu aktivních látek ve formě kapslí nebo tobolek je především jednoduchost tohoto řešení. Odpadá zdlouhavé louhování čaje, stačí je prostě spolknout a zapít. Co je ale důležitější, obsahem kapsle je extrakt z kotvičníku, který obsahuje vysokou koncentraci aktivních látek a uživatel tak má jistotu, že přijímá skutečně to, co chce a může počítat s účinky, které právem očekává.

Amarex Men Complex

Kapsle Amarex Men Complex nabízí právě vysokou koncentraci aktivních látek z kotvičníku zemního a jsou určeny pro muže, kterým pomáhají se zlepšením jejich intimního života. Pevnost a intenzita erekce, zvýšené libido i celková kvalita sexuálního prožitku, jsou hlavními důvody, proč Amarex Men Complex každý den užívají stovky mužů po České republice.

Tento doplněk stravy je dostupný bez lékařského předpisu a jeho výhod tak může využívat každý muž. Pro maximální účinek se Amarex Men Complex užívá denně, alespoň po dobu tří měsíců.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím