Maca peruánská: Toto jsou její účinky na mužský organismus

Tradiční přírodní medicína nabývá znovu na své síle. Příroda a její produkty mají totiž mnohem větší moc, než si sami občas připouštíme. Mívá příznivý vliv snad na všechny aspekty lidského života. Maca peruánská je jednou z rostlin, jejíž účinky jsou ověřené i vědecky. A jaké to tedy jsou? Jaké účinky má na mužský organismus?

Užívali ji už staří Inkové

Maca peruánská, známá také jako peruánský ženšen, je pěstována v jihoamerických Andách a její pozitivní účinky objevili už starověcí Inkové. Ti ji užívali pro její schopnost posilovat psychickou a fyzickou odolnost, dodávat energii, i pro její funkci jako afrodiziakum.

V kořenu macy jsou koncentrovány aminokyseliny, vitamíny B1, B2, B6, C a E a stopové prvky a minerály jako je vápník, železo, zinek, draslík, jód, nebo hořčík.

Podpora pro fyzické i psychické zdraví

Pro mužský organismus přináší maca spoustu benefitů. Sportovci ji využívají na dodání energie a prodloužení výdrže. Díky její schopnosti stabilizovat hladiny cukrů v krvi je doporučována nejen pro sportovce, ale i lidem trpícím diabetem. Podporuje též přirozené nabývání svalové hmoty, neboť je bohatá na proteiny.

Maca obsahuje 20 aminokyselin, z toho je 8 esenciálních. Ty napomáhají produkci regulačních mužských hormonů. Stejně tak přirozeně podporuje tvorbu testosteronu a plodnost. Ovlivňuje totiž formování, produkci a pohyblivost spermií.

Maca působí příznivě i na slabou nebo nedostatečnou erekci. Má příznivé účinky na zvětšování prostaty. Předpokládá se, že působí na androgenní receptory v prostatě, čímž brání vazbě hormonů, které vedou k jejímu zbytnění. Minerální látky v mace obsažené posilují kostní tkáň a tím snižují riziko vzniku osteoporózy.

Maca však nepůsobí jen na fyzickou stránku, ale i na psychickou pohodu, paměť a soustředěnost.

Zlepšení intimního života díky mace peruánské

Maca je opravdu unikátní rostlina. Ovšem kde ji vzít? Řešení je jednoduché. Zkuste AMAREX MEN COMPLEX. Ten obsahuje kromě macy také kotvičník zemní, muira puamu či ženšen.

AMAREX MEN COMPLEX má mnoho příznivých účinků na mužský sexuální život:

  • podporuje pevnou a silnou erekci
  • zvyšuje sexuální výkon
  • podporuje libido
  • zkvalitňuje sexuální prožitek (silnější orgasmus)
  • dodává energii a komplexní vitalitu

Přípravek se užívá každodenně po dobu nejméně 3 měsíců, je bez vedlejších účinků a můžete ho koupit online zcela bez lékařského předpisu.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím