Kotvičník zemní

Kotvičník zemní neboli Tribulus terrestris, nic Vám tento název neříká? Nejspíš nějaká bylinka, napadne Vás podle názvu. Avšak tato bylina není jen tak obyčejná. Jedná se o léčivou rostlinu, která velmi příznivě ovlivňuje libido a normální funkci pohlavních orgánů. Pro její afrodiziakální účinky se stala velmi vyhledávanou látkou používanou v preparátech na podporu erekce a jíž stovky let se také užívá při problémech s ledvinami nebo močovým měchýřem. Její pozitivní účinky jsou hojně využívány v kulturistice, díky jejímu vlivu na zvýšení svalové hmoty a snižováni tuku v těle, její využití je tedy opravdu všestranné.

Účinky kotvičníku zemního: 

  • snižuje hladinu cholesterolu
  • pomáhá s léčbou jater
  • pomáhá s redukcí tělesného tuku
  • snižuje vnitřní napětí
  • zvyšuje libido
  • podporuje mužskou plodnost
  • má regenerační účinky
  • zlepšuje celkovou vitalitu
  • léči choroby ledvin a močového měchýře
  • působí afrodiziakálně

 

Kotvičník zemní se pravděpodobně poprvé vyskytl v Číně a Japonsku. Rozšířen je také v Indii a na Srí Lance, kde už po staletí pomáhá místním obyvatelům léčit neduhy. Zvyšuje hladinu testosteronu a tím se stal velmi vyhledávanou bylinou především u mužů. Kotvičník zemní obsahuje tyto látky: Dioscin, Protodioscin, Diosgenin a jiné. Jeho semena a plody obsahují alkaloidy. Vzájemné působení těchto látek dává kotvičníku nevídané vlastnosti díky kterým se stal velmi oblíbeným. 

 

Kotvičník zemní a jeho použití v preparátech na podporu erekce

Kvůli jeho příznivým vlastnostem na mužské libido se stal hojně využívaným při výrobě doplňků stravy na podporu erekce. Kotvičník zemní má hned několik blahodárných účinků na mužskou kondici a to především tyto: zvyšuje hladinu testosteronu, zvýšení libidapodpora plodnosti, afrodiziakální účinek, zvýšení svalové hmoty, snížení množství tuku v těle, zvýšení chuti na sex, a mnoho dalších. Užívání kotvičníku zemního výrazně zlepšuje fyzickou kondici a pomáhá k celkové vitalitě.


Dokonale vyvážené množství kotvičníku zemního obsahuje náš prémiový produkt na podporu erekce, energie a komplexní vitality Amarex Men Complex 120cps. , kde kromě kotvičníku naleznete i další látky v perfektním poměru. Amarex Men Complex lze užívat nejen na podporu erekce, ale také v boji proti stresu atd..., pro více informací klikněte zde.

 

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím