Nejlepší sexuální polohy do auta

Blíží se léto, což znamená, že na mezích bude dostatečně teplo. Ty ovšem naštěstí nebudete potřebovat, když si k srdci vezmete náš návod. Které polohy se nejlépe hodí, pokud si chcete s partnerkou užít v autě?

Na zadní sedačce

Kdo nevlastní dostatečně prostorný vůz, nemusí být zklamaný. Mnoho poloh se dá praktikovat pohodlně kdekoli. Třeba i na zadním sedadle. Podmínkou je ručník, abyste ochránili interiér auta, a sklopená přední sedačka. To vám zajistí dostatek prostoru.

Muž se posadí na zadní sedadlo a nataženýma nohama se opře o sklopenou sedačku. Partnerka si může sednout nebo kleknout zády k muži, a to podle svého subjektivního pocitu pohodlí. Navíc se musí sklonit, aby se neuhodila hlavou o strop. Jde o pozici, která vyhovuje hlavně ženám. Mohou si totiž celý akt samy řídit. Vylepšit se tahle klasika dá i o spoutání v bezpečnostních pásech.

Na přední sedačce

U řidiče by vám v radovánkách notně překážel volant, ovšem na sedačce spolujezdce je místa dost. A žádnou zvláštní přípravu nepotřebujete. Výhodou této polohy je, že můžete popustit uzdu své vášni okamžitě.

Stačí, když se muž pohodlně posadí a partnerka na něj nasedne. Mimořádně vzrušující je tato poloha především pro ženy. S protějškem se navíc dostanete do velmi těsného kontaktu. Jen pozor na zvědavé houbaře a pejskaře.

Na kapotě auta

Sex na kapotě auta je pro skutečně odvážné. Jestliže ale najdete dostatek soukromí, případně vás vlastně láká vidina, že vás někdo může nachytat rovnou při činu, tak proč vlastně ne?!

Navíc si tu můžete užít v rozmanitých polohách. Kapota auta je vhodná pro průnik zepředu i zezadu. V prvním případě se žena položí na kapotu a muž do ní pronikne vestoje. V případě polohy zezadu ženě postačí se předklonit. Pozor ovšem na škody na plechovém miláčkovi, promáčknutá kapota není nic, co byste si z takových radovánek chtěli odnést.

Inspirovali jsme vás k letním sexuálním hrátkám? Jenže co dělat, když erekce není zrovna ideální?! Vaše léto pomůže zachránit Amarex, přírodní bylinný přípravek na podporu erekce. Stačí užít 2 - 3 tobolky 30 - 60 min. před sexuální aktivitou. S Amarexem při sexu nikdy neselžete!

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím