Slabá ejakulace: Jak zvýšit objem ejakulátu a intenzitu orgasmů pro lepší prožit

Slabá ejakulace je stav, kdy se sníží množství ejakulátu nebo síla ejakulace. Jedná se o poměrně častý problém postihující především starší muže, nicméně potkat může i mladší pány. Jak se to dá vyřešit? Jak můžete zvýšit objem ejakulátu?

Jaká je normální ejakulace?

Normální objem jedné ejakulace je zhruba 2 - 6 ml, což čítá 100 - 300 milionů spermií. Ejakulát má navíc vyjít ven pod jistým tlakem, neměl by jen slabě vytékat. Samozřejmě z vás nemusí stříkat prudce jako voda z hadice, ale nějaký tlak by měl při ejakulaci vznikat.

V případě, že dlouhodobě trpíte sníženým objemem ejakulátu nebo sílou ejakulace, tak už se jedná o slabou ejakulaci a je vhodné ji začít nějak řešit.

Jak přirozeně podpořit sílu ejakulace?

Nejlepším řešením je vždy samozřejmě navštívit lékaře. Pokud však chcete zkusit svou ejakulaci posílit sami přirozenou cestou, zde vám přinášíme pár tipů, jak na to.

Pitný režim

Mít dostatek tekutin je velmi důležité pro zdravou funkci ejakulace. Hlídejte si proto, ať toho za den vypijete dostatek a vaše ejakulace se zkvalitní.

Nekuřte

Že je kouření nezdravé a škodlivé, je nám všem známo. Přesto tento fakt spousta lidí ignoruje a kouří dál. Avšak právě kouření může mít nežádoucí vliv na ejakulaci, jelikož poškozuje spermie a erekci celkově.

Pravidelnost pohlavního styku

Když budete mít pravidelný pohlavní styk, varlata budou zvyklá na pravidelnost produkce a vyprazdňování ejakulátu.

Zdravý životní styl, žádný stres

A samozřejmě dodržujte základy zdravého životního stylu. Jezte zdravě, dostatečně se hýbejte a zbavte se stresu. Tyto jednoduché triky pomáhají na všechno.

Doplněk stravy Amarex Men Complex

Na podporu zdravé ejakulace a sexuálního života celkově můžete užívat také přírodní doplněk stravy Amarex Men Complex. Ten je vytvořený speciálně pro podporu sexuálního zdraví. Užívá se dlouhodobě každý den po dobu alespoň 3 měsíců. Nemá žádné vedlejší účinky a je možné ho zakoupit bez lékařského předpisu.

Účinky Amarexu Men Complex

  • podporuje pevnou a silnou erekci,
  • podporuje plodnost,
  • zvyšuje množství ejakulátu,
  • zvyšuje sexuální výkonnost,
  • podporuje libido,
  • zkvalitňuje prožitek při orgasmu.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím