Oddálení ejakulace

Oddálení ejakulace potřebuje vyřešit valná většina všech mužů. Jak na to? Jak můžete svépomocí oddálit ejakulaci a co nejvíce si užít sex?

Jak dochází k předčasné ejakulaci?

Určitě to znáte. Celý týden v práci prožíváte doslova peklo. Šéf tlačí příliš na pilu, chce abyste pracovali co možná nejlépe to jde. Vaši kolegové vás neustále žádají o různé druhy pomoci a vy nevíte, kdy se zastavíte. Pak přijdete domů a vaše manželka či milenka po vás chce nejen projevení zájmu, ale také intimní hrátky, které ke každému pevnému svazku patří.

Vy ovšem máte problém a tím je, že u sexu se svou ženou nedokážete vydržet ani pět minut, jelikož téměř ihned vyvrcholíte. Podobnou situaci již zažil téměř každý muž, který doma ani na minutu nemůže zapomenout na pracovní shon.

Jak na oddálení ejakulace?

Metod, jakými lze oddálit ejakulaci, je poměrně mnoho. Můžete zkusit například tyto:

  • Chlazení penisu
  • Pravidelný sex
  • Gely na znecitlivění penisu
  • Masturbace před sexem
  • Přírodní přípravek na podporu erekce AMAREX

Těmito způsoby lze poměrně snadno dosáhnout oddálení ejakulace. Díky tomu prodloužíte pohlavní styk a vaše partnerka se sexuálně nabaží do sytosti.

Nejste v tom sami

Pozitivní na této situaci je, že v ní rozhodně nejste sami. Oddálení ejakulace by si přálo minimálně 30 % mužů ve věku mezi 18 a 60 lety, kteří již mají s předčasnou ejakulací své zkušenosti.

Vsaďte na asexuální myšlenky či přírodní doplňky stravy

Pokud chcete vědět, jak na oddálení ejakulace, můžete zkusit buď předchozí metody, které vám s vaším problémem pomohou, anebo můžete zkusit svou pozornost při sexu věnovat takzvaným asexuálním myšlenkám. Ty vás ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete, tedy při sexu, odvedou od vaší krásné ženy, ke zcela asexuální představě, která může ejakulaci oddálit.

Vsadit ovšem můžete také na přípravek Amarex, který se užívá zhruba 30 až 60 minut před sexem a který díky svému jedinečnému a extra silnému složení vaší ejakulaci oddálí. Mimo jiné je tento přípravek bez nežádoucích vedlejších účinků a také bez nutnosti lékařského předpisu.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím