Jak zvýšit libido? 10 dobrých rad, které vás dostanou do varu

Nízké libido je obvykle problémem spíše žen, nicméně může se vyskytnout i u mužů. To nemusí být žádný problém v případě, že mají nižší libido oba partneři, ale jakmile nastane situace, že jeden partner má libido větší než druhý, mohou nastat potíže. Jak tedy mužské libido zvýšit, aby k takovým potížím nedošlo? Přinášíme vám 10 dobrých rad, které vás dostanou do varu.

10 dobrých rad, které zvýší mužské libido

Zvýšení libida nemusí být žádná věda. Ve většině případů ani není třeba žádných léků nebo doplňků stravy, stačí jen dodržovat pár základních pravidel.

Zbavte se úzkosti a stresu

Stres a úzkost jsou častou příčinou nízkého libida. Koneckonců, kdo by měl chuť na sex, když je ve stresu?! Víme, že se to sice lehko řekne, přesto se jich ale zkuste zbavit a snad se vaše libido zvýší.

Vyřešte si partnerské problémy

V případě, že mezi vámi a vaší partnerkou panuje nějaké napětí či nedořešené konflikty, může chuť na sex přirozené také klesnout. Vyřešte je a uvidíte, jak se váš sexuální život zkvalitní.

Předehra

Mnoho mužů nemyslí na předehru a chce jít rovnou na věc. Jenže právě i to může důvodem sníženého libida. Takže určitě na správnou erotickou předehru nezapomínejte.

Správná životospráva

Dostatečně spěte, mějte dostatek pohybu a zdravě jezte. To je základ všeho. Také nejezte před sexem těžká jídla, která by vás unavila.

Zbavte se studu

Spousta lidí, a to i mužů, se za své tělo stydí a nechtějí se ukazovat před svým protějškem. Zbavte se toho - když už s vámi chce partner spát, zcela určitě se mu líbíte.

Nekuřte

Kouření sexuální život zrovna nepodporuje. Přestaňte s ním a libido se jistě trochu zvýší.

Nové sexuální praktiky

Někdy se může sex stát trochu stereotypním a nudným. Vyzkoušejte nějaké nové polohy, erotické hračky, erekční kroužky apod.

Ranní sex

Ráno je hladina testosteronu přirozeně nejvyšší. Proto by i libido mělo být ráno větší a sex celkově kvalitnější.

Pravidelný sex

Pravidelný sex zvyšuje hladinu testosteronu a tím i chuť na sex.

Potravinové doplňky

A pokud nic nezabere, můžete zkusit nějaký potravinový doplněk. Doporučit můžeme Amarex Men Complex.

Amarex Men Complex

Amarex Men Complex je přírodní doplněk stravy vytvořený pro podporu zdravého sexuálního života mužů. Užívá se pravidelně každý den, a to alespoň po dobu 3 měsíců. Nemá žádné vedlejší účinky a je ho možné zakoupit online bez předpisu.

Účinky Amarexu Men Complex

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím