Proč muž potřebuje pevnou a stabilní erekci

Pro každého muže je jeho penis, zejména pak erekce, důležitý. Někdy však nastanou potíže, a to může mít neblahý vliv i na všechny jiné aspekty jeho života. Pevná a stabilní erekce je pro každého muže nezbytnou funkcí. Proč?

Hlavně tvrdě 

Dávný vtípek o malém kašpárkovi, co zahraje velké divadlo, je více než pravdivý. O kvalitě následného prožitku totiž nerozhoduje délka penisu! Jediné, co je zde důležité je, aby erekce byla stabilní pevná.

Ženy sice může zaujmout více vyboulený rozkrok, přesto si sex neužijí, pokud pánovi pořádně nestojí. Pro muže je to navíc většinou velmi nepříjemné. Škála emocí, které v něm v tu chvíli začnou bouřit, může být obrovská. Trapnost, stud, nejistota to vše ještě dále problém prohlubuje.  

Proč já? 

Otázka, která asi trápí všechny muže, které postihly problémy s erekcí. Na vině může být životní styl, kouření, alkohol, ale často to bývají také psychické problémy a stres. Pokud muž ženu v posteli neuspokojí (a sebe rovněž), je to velká rána pro jeho ego. Samozřejmě o to víc, jestli problém přetrvává delší dobu.  

Návrat pevné a stabilní erekce  

Řešení problémů s erekcí je složité. Mužům často dlouho trvá, než se odhodlají tomuto problému postavit. Dnes je již na volném trhu mnoho produktů, které jsou přímo určeny na podporu erekce.

Jsou to doplňky stravy, které nabízejí pomoc s problémy s pevnou erekcí. Při takovém nákupu však snadno narazíte na produkty různé kvality.  

Chci kvalitní doplňky stravy. Jak je poznám? 

Zaměřte se vždy na složení produktů. Bude možná navzájem podobné, ale ty opravdu kvalitní doplňky stravy na podporu erekce budou obsahovat přímo extrakty (výtažky) z účinných rostlin (kotvičník zemní, maca peruánská, muira puama). Pokud jsou použity pouze sušené části rostlin, účinek bude mnohem slabší.  

Amarex 

AMAREX - Doplněk stravy pro podporu erekce, který vás nezklame. Ve složení má pouze extrakty rostlin, což poukazuje na jeho vysokou kvalitu.  

  • Stabilní a pevná erekce 
  • Lepší výkon a prožitek 
  • Zvýšení sexuálního libida 
  • Bez nežádoucích účinků 

Přípravek Amarex se užívá 30 – 60 minut před sexem. Navíc je k dostání bez lékařského předpisu, odpadá tak trapné svěřování se lékaři. Amarex je skvělou volbou pro řešení problémů s pevnou a stabilní erekcí. 

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím