Problémy s erekcí

Pracujete od nevidím do nevidím? Celý den jste v jednom kole? A když už se dostanete domů a chcete mít klid, musíte řešit potíže v partnerství? Delší dobu jste už totiž neměl uspokojivý sex se svou partnerkou? Věřte, že stejný problém zažívají miliony mužů po celém světě. Problémy s erekcí. Ve svém životě je zaznamenalo až 90 % mužů do 40 let. Přitom příčin, proč se penisu nechce ztvrdnout, je spousta. V tomto článku vám popíšeme ty nejčastější z nich.

 

Problémy s erekcí


Když se vysloví „problémy s erekcí”, můžete si pod tímto pojmem představit nemožnost dosáhnout pevné erekce, anebo erekci tak slabou, že stejně nemůže vůbec dojít k sexu.

Jedná se dokonce o nejčastější problém, se kterým muži navštěvují sexuologické ordinace. Možná jste tedy doteď nebral tuto komplikaci příliš vážně, ale týká se i vás!

Selhání v posteli není pro žádného muže nic příjemného. Okamžitě to zraní jeho sebedůvěru a začnou se mu v hlavě probouzet otázky, zda na to ještě vůbec má. Proto není vhodné nad tímto problémem mávat rukou. Může totiž přerůst v závažné psychické potíže.

 

 Problémy s erekcí foto

 

Zdravý muž by měl mít pevnou erekci


Erekci se často přezdívá barometr zdraví. To znamená, že pokud je muž naprosto v pořádku a zdráv, dosahuje pevné erekce jako z oceli. Jestliže ale má jakékoliv zdravotní potíže, okamžitě se to projeví na jeho erekci. Ta nejen, že může začít slábnout, ale také se nemusí vůbec dostavit. Z toho logicky vyplývá, že nejvíce příčin selhání erekce je fyzických, a to až v 80 % případů.

Ovšem nenechte se zmást, také psychika má na vaši erekci velký vliv. Proto z 20 % jsou příčiny poruch erekce právě psychického rázu.

Jaké konkrétní příčiny vedou k selhání v posteli? Pojďme si vyjmenovat jednotlivé příčiny problémů s erekcí.

 

Příčiny problémů s erekcí


Mezi nejčastější a nejběžnější fyzické spouštěče problémů s erekcí patří:

●     Vysoký krevní tlak,

●     parkinsonova choroba,

●     cukrovka,

●     nezdravý životní styl,

●     obezita,

●     hypospadie,

●     kardiovaskulární nemoci,

●     peyronieho choroba,

●     nízká hladina testosteronu v těle,

●     alkoholismus,

●     kouření,

●     roztroušená skleróza,

●     užívání některých léků, zejména psychofarmak,

●     ateroskleróza,

●     užívání drog,

●     neurologické onemocnění,

●     chirurgické zákroky.

Jak už ale bylo řečeno, také psychika hraje v sexualitě muže obrovskou roli. Zde jsou tedy nejčastější psychické spouštěče problémů s erekcí:

●       stres,

●       přepracování,

●       workoholismus,

●       problémy v partnerství,

●       hádky,

●       problémy s rodině,

●       deprese,

●       schizofrenie,

●       úzkosti,

●       nízké sebevědomí,

●       strach ze selhání,

●       psychické nemoci.

 

Vyřešte své problémy s erekcí


Jak tedy vidíte, stačí skutečně málo a vaše erekce může být ta tam. Příčin poruch erekce samozřejmě může být mnohem, mnohem více. A co hůř, většinou se spojí více příčin v jeden gigantický problém, který už potom nelze řešit pouze změnou životního stylu nebo vysazením svých zlozvyků.

Jak tedy problémy s erekcí vyřešit? Čtěte dále a vše se dozvíte!

 

Přirozená podpora erekce


Míváte občas problém dosáhnout dostatečně pevné a dlouhotrvající erekce? Nerad byste se kvůli tomu dostal do škatulky „tomu se už nepostaví”? Nechcete kvůli svým potížím přijít o svou partnerku? Pak začněte se změnou ještě dnes!

Nejen, že je důležitý zdravý životní styl, dostatek pohybu i odpočinku a vyvážená strava, ale pomoci vám mohou také přírodní doplňky stravy s účinným množstvím extraktů z tradičních bylin pro podporu erekce.

 

Podpořte svou erekci s přirozenými složkami


Takovým doplňkem stravy je také Amarex. Volně prodejný přípravek, který je určený hlavně pro pány trpícími poruchou či problémy s erekcí.

Amarex pozitivně ovlivňuje nástup pevné a silné erekce, tonizuje sexuální libido muže, podporuje sexuální výkon a zlepšuje sexuální prožitky. Vysoký obsah aktivních složek a jejich vzájemné působení zajišťuje dostatečné prokrvení penisu, a tím přináší rychlejší nástup pevné a silné erekce.

Trápí vás slabá erekce? Chcete konečně svou partnerku pořádně uspokojit? Přejete si zbavit se svých problémů s erekcí? Pak vsaďte na certifikovaný doplněk stravy Amarex! Problémy s erekcí rozhodně nejsou ničím, s čím byste se měl smířit nebo dokonce naučit žít.

 

Amarex na podporu erekceAmarex Men Complex

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím