Tablety na erekci

Poruchy erekce jsou poměrně častým problémem, se kterým se za život setká více než 50 % mužů. Většinou se s ním potýkají muži zhruba od 40 let, nicméně postihnout může samozřejmě i mladší. Bez zdravé erekce není možné dosáhnout kvalitního pohlavního styku, což je jak pro muže, tak i jejich partnerky poněkud nepříjemné. Naštěstí však v dnešní době existují způsoby, jak zdravou a přirozenou erekci podpořit.

Problematika erekčních poruch

Nejčastější příčinou vzniku erekčních potíží je přibývající věk. Spousta mužů od cca 40 až 50 let trpí neschopností udržet erekci, což je zcela normální, ale naštěstí je to řešitelný problém. Dalšími častými příčinami jsou stres, psychické potíže, špatná životospráva, alkohol, únava, některé léky a také některá onemocnění. Dobré je vždy odhalit příčinu a podle ní následně zvolit vhodné řešení.

Nejsou problémy jako problémy

Problémy s erekcí mohou být buď krátkodobé, nebo dlouhodobé.

V případě krátkodobé poruchy potíže do několika dnů, maximálně týdnů samy odezní. Pokud jde však o poruchu dlouhodobou, trvající déle než 6 měsíců, hovoříme již o erektilní dysfunkci.

Erekční poruchy mohou být také různého charakteru. Může jít o potíže erekce vůbec dosáhnout, udržet ji nebo o příliš slabou erekci. Všechny tyto potíže však mají více méně stejné příčiny i způsob léčby.

Možné řešení - tablety na erekci

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se potíží s erekcí zbavit, jsou tablety na erekci. Ty můžete sehnat na lékařský předpis, pokud chcete být pro jistotu vyšetřeni lékařem, nebo i volně prodejné. O volně prodejných tabletách na erekci se můžete poradit vždy alespoň s lékárníkem, pokud si nejste něčím jistí.

Nicméně, vždy je lepší znát pravou příčinu vašich potíží, takže bez vyšetření lékařem doporučujeme užívat spíše přírodní přípravky a doplňky stravy. Pokud nezaberou, raději navštivte lékaře, aby správně diagnostikoval příčinu a doporučil další vhodnou léčbu.

Doplňky stravy na podporu erekce

Přírodní doplňky stravy jsou skvělým způsobem, jak přirozeně podpořit zdraví a správnou funkci erekce. Při jejich výběru se však zaměřte na složení, které určuje kvalitu potravinového doplňku.

Opravdu kvalitní doplněk na podporu erekce by měl obsahovat výtažky či extrakty z tradičních bylin, jako je kotvičník zemní, který má blahodárné účinky nejen na podporu mužského libida, ale také sexuálního života. Také by neměla chybět maca peruánská, černý pepř (piperin) či ženšen. Všechny tyto byliny totiž přirozeně podporují kvalitní erekci a sexuální život celkově.

Pokud jde o tyto byliny, dejte si však pozor na to, aby byly v doplňku obsažené opravdu ve formě výtažků či extraktů, nikoliv jen jako sušené části rostlin. Ty toho vašemu tělu totiž nedají zdaleka tolik.

Důležitou složkou je také L-Arginin, který podporuje rozšíření cév a prokrvení periferií. A právě prokrvení je důležitým aspektem udržení kvalitní a pevné erekce. Vhodnými složkami přírodních potravinových doplňků jsou také vitamin C, selen a zinek.

Doplněk stravy Amarex Men Complex

Pokud jde o doplňky stravy, jednoznačně můžeme doporučit Amarex Men Complex. Tento potravinový doplněk obsahuje všechny výše zmíněné složky i něco málo navíc. Toto jedinečné a extra silné složení zajišťuje velmi vysokou účinnost. Užívá se dlouhodobě každý den, alespoň po dobu 3 měsíců a zkvalitňuje erekci a sexuální výkonnost. Navíc se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků, jako je tomu u některých jiných přípravků a léků na podporu erekce.

Jaké přesně má Amarex Men Complex účinky?

  • podporuje rychlý nástup pevné a silné erekce
  • zvyšuje sexuální výkonnost
  • zvyšuje libido
  • zkvalitňuje sexuální prožitek (zajišťuje silnější orgasmus)
  • zajišťuje dostatečné prokrvení penisu

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím