Jak zlepšit erekci svépomocí?

Problém s erekcí trápí řadu mužů. Ti se přitom často stydí o svém problému hovořit. Řešení problému máte přitom na dosah ruky, erekci lze zlepšit i svépomocí. Jak na to?

jak zlepšit erekci

Co je erektilní dysfunkce

Takzvaná erektilní dysfunkce zahrnuje rozličné potíže s erekcí. Tedy erekci nedostatečnou, slabou, krátkou, eventuálně žádnou. Muž může trpět i neschopností erekci udržet.

Jak vyplývá z tuzemských průzkumů, ve věkové skupině 35 až 65 let se palčivý problém týká až 54 % mužů. Krátkodobá porucha však může potkat prakticky každého muže nezávisle na věku. O erektilní dysfunkci, jakožto o diagnóze, hovoříme teprve tehdy, přetrvávají-li potíže déle než 6 měsíců.

Se ztrátou libida erektilní dysfunkce obvykle nesouvisí. Muž tedy o sex zájem neztrácí a jeho partnerka mu stále připadá přitažlivá. Jak ale odborníci upozorňují, je celá problematika složitější: Pokud je muž pod tlakem, žije ve stresu a partnerský vztah provázejí problémy, může to mít značně destruktivní vliv i na jeho erekci.

Jaké jsou nejčastější příčiny poruch erekce

Kromě psychologických příčin mohou za poruchami erekce stát i příčiny organické. Velmi často to bývají například cévní onemocnění. Uvádí se, že psychogenní příčiny jsou zodpovědné za dokonce až 50 % všech obtíží.

Jak zlepšit erekci svépomocí?

Muž tedy může významnou měrou své sexuální zdraví ovlivnit sám. Zejména se doporučuje snížit stres a další zátěž. Dále je nutné otevřeně komunikovat s partnerkou a pokusit se řešit případné problémy ve vztahu.

K dostatečné erekci lze rovněž přispět vhodnou životosprávou, tedy stravou s dostatkem vitamínů a minerálů. Součástí zdravého životního stylu by měla být pravidelná pohybová aktivita, omezení užívání alkoholu a vynechání cigaret, dostatečný pobyt na čerstvém vzduchu, aktivní život a adekvátní množství odpočinku.

Využijte sílu přírody

Navíc je možné podpořit zdravý životní styl i užíváním preparátů, které jsou určeny pro přirozené zlepšení erekce. K takovým patří i Amarex Men Complex. Co dokáže?

  • Podporuje rychlejší nástup erekce.

  • Přispívá k pevnější erekci.

  • Může zlepšit sexuální výkonnost.

  • Podporuje sexuální libido.

  • Přispívá k silnějšímu orgasmu.

Jak užívat přípravek Amarex

Amarex Men Complex je čistě přírodní přípravek založený na rostlinných extraktech. S jeho užíváním nejsou spojeny negativní vedlejší účinky. Přesto je nutné dodržovat zásady správného užívání:

  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

  • Užívejte Amarex nejlépe nalačno.

  • Tabletky užívejte dlouhodobě každý den.

  • Dodržujte dávkování 2 až 3 tablet denně.

Amarex Men Complex obsahuje vysoce koncentrované složení účinných látek, které zvyšují chuť na milostné hrátky, dlouhodobě udržují sexuální kondici v každém věku, posilují mužské libido a přispívají k duševní pohodě. S Amarexem už v posteli nezklamete. Amarex Men Complex si můžete objednat zcela diskrétně online.

 

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím