Nové

Viagra

Zajímá Vás "zázračná" modrá pilulka? V tomto článku Vám odhalíme vše, co jste potřebovali vědět.

23.07.2019

Celý článek

Kámasútra

Od nepaměti jsou lidé ovládání chtíčem. Sex milujeme a ještě raději v něm experimentujeme. Poloha zezadu, na koníčka nebo misionář zdaleka nejsou jediné, kterými si lidé své sexuální radovánky zpestřují. Chybí vám inspirace? Je vaše milování stereotypní? Je to pořád to samé dokola? Pak zkuste nahlédnout do stránek starobylé erotické knihy, která si udržuje svou oblibu už více než 1500 let. Kámasútra.

Co v ní vlastně najdete? Jak z ní vytěžit maximum? Jak správně praktikovat polohy z Kámasútry? A jaké polohy jsou ideální pro začátečníky?

26.08.2020

Celý článek

Anální sex

Spousta pánů o něm sní. Spousta mužů by jej chtěla se svou partnerkou vyzkoušet. Už jen při představě na něj se žhaví doběla. Ovšem pro mnohé je to naprosto zakázaná a neprobádaná oblast. Dokonce až 50 % lidí jej ve svém životě nikdy nezkusí. Anální sex. Tajuplná technika, kterou buď milujete, anebo nenávidíte. Nic mezi tím.

Jak na anální sex? Jak se na něj připravit? Jak jej správně provozovat, aby to vůbec nebolelo? A s kondomem nebo bez? Na to všechno získáte odpověď v následujících řádcích. Proto se pohodlně usaďte, jdeme na to!

16.08.2020

Celý článek

Kamagra

Kamagra. Říká vám tento název něco? Anebo jste jej zatím ještě nikdy neslyšel? Zaujal vás? Přemýšlíte nad tím, co to asi může být? Pak jste tady naprosto správně.

23.07.2020

Celý článek

Zvětšení penisu

Nenadělila vám příroda vysněný velký úd? Přál byste si mít penis alespoň o centimetr či dva delší? Je možné zvětšit penis stejně, jako si ženy zvětšují své poprsí? Čtěte dále a vše se dozvíte.

03.08.2020

Celý článek

Sildenafil

Zabloudil jste na pojem sildenafil při hledání léčby erektilní dysfunkce? Možná si teď říkáte, že jste zde úplně špatně, ovšem opak je pravdou. Nemohl byste být blíže svému cíli. Sildenafil je totiž účinná látka obsažená ve Viagře, díky které můžete dosáhnout oné pověstné pevné, kvalitní a dlouhotrvající erekce. Co to ten sildenafil vlastně je? Jak sildenafil na lidské tělo působí? Jaké má účinky? Jak dlouho tyto účinky přetrvávají? A má sildenafil nějaké nežádoucí účinky? Na to se podíváme právě tady a teď.

10.08.2020

Celý článek

Sexuální polohy

Je jich nepřeberné množství. Mohou se provozovat prakticky kdekoliv. Každý si najde tu svou oblíbenou. Sexuální polohy. Odjakživa lidi fascinovaly, protože se s nimi dá prakticky donekonečna experimentovat. Jaké jsou tedy ty nejlepší? Jaké zajímavé sexuální polohy můžete vyzkoušet ve vodě, jaké naopak v autě a jaké jsou vhodné v těhotenství? Na to všechno mrkneme v tomto článku.

14.09.2020

Celý článek

Mokrý orgasmus existuje nejen ve filmech pro dospělé. Jak na něj?

Ženská ejakulace je opředena do značné míry mnoha mýty a tajemstvím. Co to vlastně je a jak se dá mokrého orgasmu dosáhnout?

03.06.2021

Celý článek

Průměrná délka penisu aneb jak malý je skutečně malý penis?

Podobně jako trápí dámy velikost prsou, řeší pánové velikost penisu. Mnozí se však trápí zbytečně. Jaká je průměrná délka penisu a co považují odborníci za skutečně malý penis?

24.06.2021

Celý článek

Přerušovaná soulož

Chcete prodloužit sex se svou partnerkou, ale zároveň nechcete nečekaně počít miminko? Pak vám přinášíme praktiku, která vám pomůže s obojím. Přerušovaná soulož. Jednoduchá technika, kterou praktikují páry už od nepaměti. Jak správně na přerušovanou soulož? Co všechno byste měli o přerušované souloži vědět? Je to 100% spolehlivá prevence před nechtěným otěhotněním? A stojí vůbec přerušovaná soulož za to? To zjistíte zde.

06.09.2020

Celý článek

Podpora erekce

Stává se vám, že sice máte chuť na sex, ale ne a ne se vám postavit? Často s vámi nechce penis spolupracovat? A i když jste na vrcholu sil, v posteli tomu vaše výkony rozhodně neodpovídají? Pak jste tady naprosto správně. Čtěte dále a vše se dozvíte!

25.08.2019

Celý článek

Masáž prostaty: Tak trochu jiná masáž

Pod pojmem masáž si většina z nás představí umění maséra uvolnit ztuhlé svaly, osvěžit a zregenerovat celé naše já. Vyzkoušejte s partnerem masáž, kde je ztuhnutí naopak žádoucí… Masáž prostaty.

10.06.2021

Celý článek

Retro sex

I v sexu platí, že čas dokáže pořádně prověřit skutečnou kvalitu. Některé sexuální polohy patří ke klasice, v níž se milovali už naši rodiče nebo prarodiče. Které to jsou? Jak si opravdu užít retro sex?

27.05.2021

Celý článek

Testosteron

Víte, co dělá muže mužem? Díky čemu je chlap pořádným alfa samcem? Že by to bylo velké auto, drsné tetování nebo třeba krásná žena po jeho boku? Ani jedno! Testosteron je to, co dělá muže mužem. To je to, díky čemu mají chlapi typické ochlupení, jsou pořádnou horou svalů a mohou se pyšnit pevnou erekcí. Jenže, co když má chlap testosteronu v těle málo? Co když mu testosteron v organismu chybí?

30.08.2020

Celý článek

Nechuť k sexu u muže, jak ji řešit?

Nechuť k sexu pro vztah představuje zásadní problém. A nezáleží na tom, zda trápí muže nebo ženu. Proč jí muži obvykle propadají a jakým způsobem to lze řešit?

22.04.2021

Celý článek

Erotický večer nejen ve dvou: Jak na masáž penisu?

Masáže jsou známou relaxační technikou. A masáž penisu je obdobně uvolňující aktivitou. Provádět lze v páru, případně ji muž zvládne i sám. Jak na to?

29.04.2021

Celý článek

Kegelovy cviky

Svaly pánevního dna. Skupinka malých svalů, o kterých většina lidí vůbec ani neví, že je mají. Přitom se právě tyto svaly podílí na udržení moči během celého dne, na udržení pevné erekce, anebo na dostatečné erotické stimulaci. Jak je můžete posílit? Jak získat z těchto svalových partií maximum? Vyzkoušejte Kegelovy cviky.

13.09.2020

Celý článek

Přírodní podpora erekce

Amarex 30cps. je 100% přírodní doplněk stravy na podporu erekce, který pozitivně ovlivňuje libido, sexuální výkon a prožitek.

15.07.2019

Celý článek

Erekce, porucha erekce

Potence je zásadním předpokladem pro sexuální akt a její správné fungování ovlivňuje život v mnoha směrech. Zde se dočtete, jaké jsou příčiny poruchy erekce a jak bojovat s erektilní dysfunkcí.

03.09.2019

Celý článek

Problémy s erekcí

Pracujete od nevidím do nevidím? Celý den jste v jednom kole? A když už se dostanete domů a chcete mít klid, musíte řešit potíže v partnerství? Delší dobu jste už totiž neměl uspokojivý sex se svou partnerkou? Věřte, že stejný problém zažívají miliony mužů po celém světě. Problémy s erekcí. Ve svém životě je zaznamenalo až 90 % mužů do 40 let. Přitom příčin, proč se penisu nechce ztvrdnout, je spousta. V tomto článku vám popíšeme ty nejčastější z nich.

27.07.2020

Celý článek

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím