Masáž prostaty: Tak trochu jiná masáž

Pod pojmem masáž si většina z nás představí umění maséra uvolnit ztuhlé svaly, osvěžit a zregenerovat celé naše já. Vyzkoušejte s partnerem masáž, kde je ztuhnutí naopak žádoucí… Masáž prostaty.

masáž prostaty

Co je prostata

Prostata neboli žláza předstojná se nachází mezi močovým měchýřem a pánevním dnem. Jejím úkolem je vylučovat prostatickou tekutinu, udržovat erekci a pohánět sperma. Její masáž je většině mužů příjemná, ovšem stydí se například kvůli spojení análního otvoru a homosexuality.

Otevřete se novým požitkům a s něhou dopřejte partnerovi zážitek, který bude chtít znova a znova.

Jak na masáž prostaty?

Položte si partnera na záda a hlaďte jej po celém těle. Hlazení postupně směřujte do oblasti třísel. Jemným tlakem masírujte hráz, oblast mezi varlaty a konečníkem. Nepřímo tím masírujete prostatu. Poté si na prst naneste dostatečné množství lubrikačního gelu a pomalu zasuňte prst do konečníku. Partnera nesmí nic bolet.

Po zasunutí začnete prstem jemně tlačit a dráždit prostatu, mužský bod G. Nejlépe to lze pomocí známého gesta „pojď sem“, které se používá i při dráždění ženského bodu G. Postupně můžete zrychlovat, měnit rytmus, ale vždy jemně. Pokud se vám podaří partnera dovést k orgasmu, bývá to jízda.

Orgasmus po masáži prostaty je dlouhý, intenzivní a pro muže silně uspokojující. Když se vám napoprvé vyvrcholení nepodaří, nevadí. Masáž prostaty má i své zdravotní benefity.

Masáží prostaty ke zdraví

Masáž prostaty pomáhá vyprazdňovat tekutinu z prostaty a tím předchází případnému zánětu. V chronické fázi, kdy se již projevují bolesti i horečky, je stimulace prostaty doporučována spolu s užíváním antibiotik.

Pravidelný anální požitek dokáže zmírnit otok prostaty a tím zlepšit průtok moči. Nehrozí tedy infekce močových cest.

Masáž také dle pánů zlepšuje erekci, která bývá pevnější. Pokud máte občas starosti s erekcí, anální stimulace perfektně doplní užívání účinného přípravku.

Amarex – extra přípravek pro podporu erekce

Amarex má jedinečné a extra silné složení, které nejen pomůže s erekcí, ale také s posílením libida, zvýšením sexuálního výkonu a zkvalitnění sexuálního prožitku. Je vyroben z certifikovaných extraktů z rostlin a tradičních bylin, jako je kotvičník zemní, maca peruánská či muira puama. Navíc je zcela bez vedlejších účinků. Užívá se zhruba 30 – 60 minut před plánovaným sexem. Během této doby si v rámci předehry můžete dopřát masáž prostaty a pak…

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím