Díky doplňkům stravy se do vaší ložnice opět vrátí vášeň

Potíže s erekcí mohou potrápit každého dospělého muže. Čím ji můžete účinně podpořit? Pro podporu erekce jsou vhodné především certifikované přípravky.

Proč si pořídit na podporu erekce certifikované přípravky

I doplňky stravy musejí být v Česku kontrolovány před uvedením na trh. Spadají do působnosti Ministerstva zemědělství ČR, od něhož obdrží tzv. notifikaci.

Navíc tyto přípravky musejí splnit legislativní předpisy včetně předpisů o označování zdravotních a výživových tvrzení podle EFSA. Certifikace a laboratorní testování výživových doplňků dále říká, že výrobek je bezpečný, a tedy vhodný ke konzumaci. Zároveň deklaruje, že je v něm skutečně obsaženo to, co výrobce tvrdí.

Doplňky stravy jsou ale stále jen specifickou skupinou potravin, se kterou do svého těla doplňujete pouze chybějící složky, vitamíny a minerály. Nejsou to tedy léky. Základem je vždy pestrá a vyvážená strava.

Vsaďte jen na osvědčené produkty

Současný trh je doslova zaplaven nejrůznějšími preparáty slibujícími z pohledu podpory erekce téměř zázraky. Přípravkům z pochybných zdrojů byste se však měli ve vlastním zájmu jednoznačně vyhnout. V krajním případě si těmito prostředky totiž můžete i poškodit své zdraví.

Spolehněte se na certifikované produkty na podporu erekce od renomovaných výrobců. Jedním z takových bezpečných doplňků na erekci je Amarex. Ten byl testován a doporučen i renomovaným urologem MUDr. Ivo Pažourek.

Podpořte erekci díky Amarexu

Amarex a jeho varianta Amarex Men Complex jsou přírodní bylinné tablety založené na bázi rostlinných extraktů. Výrobky značky Amarex mají extra silné složení, které je certifikované. Obsahují unikátní bylinné složení se synergním působením pro maximální efekt. Najdete v něm výtažek z kotvičníku zemního, macy peruánské a muiry puamy, dále L-Arginin, L-Citrulin, vitamín C a extrakt z černého pepře.

Amarex by se měl užívat cca 30 až 60 minut před pohlavním stykem. Postačí užít 2 až 3 tobolky, zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Přípravek Amarex nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky, jeho složení je čistě přírodní a z certifikovaných extraktů z rostlin a tradičních bylin. Proto nevyžaduje žádný lékařský předpis. Užívání je absolutně bezpečné. Amarex ale není náhradou pestré a vyvážené stravy.

Benefitem užívání přípravku AMAREX je podpora rychlého nástupu pevné a silné erekce, zvýšení sexuálního výkonu, podpora libida a zkvalitnění sexuálního prožitku v podobě silnějšího orgasmu. Vznikl ve spolupráci s lékaři a odborníky na fytoterapii.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím