Impotence u mladých mužů: Co ji způsobuje? Jak ji řešit?

Impotence je problém, o kterém se nikomu nemluví zrovna lehce. Bohužel však nebývá v současné době nikterak výjimečný, a to ani u mladých mužů. Kde se ale tento problém vlastně bere? A jak jej řešit?

Co je impotence?

Impotence neboli erektilní dysfunkce označení pro dlouhodobé obtíže s dosažením a udržením erekce. Impotence samozřejmě významně zasahuje do partnerského života mužů, kteří tímto problémem trpí.

Díky intimní podstatě problému však celá řada z nich nevyhledá odbornou pomoc, byť jej lze ve většině případů úspěšně řešit.

Nejčastější příčiny impotence

Impotence u mladých mužů může mít různé příčiny od psychických zábran, přes poškozené cévní zásobování mužského pohlavního ústrojí, až po vedlejší účinky léků. Tyto primární příčiny mají fyziologický projev, konkrétně snížení průtoku krve cévami, což je naprosto klíčové. Krev se totiž kvůli tomu nedostane do míst, kam je potřeba. Penis nezíská potřebnou tvrdost, anebo po velmi krátké době opadá.

Mezi fyziologické příčiny impotence u mladých mužů mohou patřit problémy jako je vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu, cukrovka nebo onemocnění prostaty. Erektilní dysfunkce může být také důsledkem úrazů páteře a obecně problémům s nervovou soustavou.

Jak řešit impotenci?

Prvním krokem při řešení problému s impotencí by u mladých mužů mělo být odborné vyšetření. Lékař provede vyšetření hladiny testosteronu, vyšetření varlat a další potřebné testy. V případě, že bude nalezena čistě fyziologická příčina, lékař určí konkrétní léčbu.

Ta však bude muset být vždy doplněna o vylepšení životosprávy. Chybět nesmí dostatek pohybu, slunečního záření napomáhajícího tvorbě vitamínu D i kvalitní spánek a relaxace. Ve stravě potom nesmí chybět vitamíny a dostatek minerálů a stopových prvků.

U zlepšení životosprávy by mělo řešení problému s impotencí vždy začít. Vyvážená strava, vynechání alkoholu i kouření, dostatek pohybu a odpočinku a vyhýbání se stresu: to jsou základní stavební kameny, které je třeba podniknout. Tyto snahy je nicméně možné podpořit i potravinovými doplňky. Jedním z nich je přípravek AMAREX MEN COMPLEX pro muže.

AMAREX MEN COMPLEX pro muže

AMAREX MEN COMPLEX je čistě přírodní přípravek využívající látek přirozeně se nacházejících v rostlinách jako je maca peruánská nebo kotvičník zemní. Aktivní složky těchto rostlin jsou doplněny o vitamíny, minerální látky a další významné živiny.

AMAREX MEN COMPLEX napomáhá dlouhodobě přirozenému dosažení pevné a stabilní erekce. Současně je však přípravek velmi šetrný k organismu a není u něj riziko nežádoucích účinků.

AMAREX MEN COMPLEX se jako podpora při řešení problémů s erekcí užívá dlouhodobě po dobu alespoň 3 měsíců. Přípravek je volně dostupný bez lékařského předpisu. Jako potravinový doplněk v případě problému s erekcí je tak ideálním řešením.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím