Impotence - co to je a jak se dá řešit?

Impotence, nebo též erektilní dysfunkce, je opravdu nepříjemný problém, se kterým se musejí někteří muži potýkat. Jde o dlouhodobě trvající potíže s dosažením a udržením erekce. Impotencí trpí až polovina všech mužů nad čtyřicet let, mohou se s ní však setkat i v mladším věku. A jelikož muži tento problém vnímají často jako poněkud ostudný, není divu, že ho chtějí co nejdříve vyřešit. Jaké způsoby řešení ale vlastně existují? A proč vůbec impotence vzniká?

impotence

Příčiny impotence

Jak je již zmíněno v úvodu, jedním a zároveň hlavním rizikovým faktorem je věk. Ve starším věku postihuje lidi spousta zdravotních obtíží a impotence je jedna z nich. To však samozřejmě neznamená, že jakmile dosáhnete čtyřicítky, váš sexuální život končí. Při dodržování správného životního stylu, zdravého a vyváženého jídelníčku, pravidelného pohybu a případně pomoci některých pomůcek může erekce fungovat i po čtyřicítce zcela normálně.

Další častou příčinou impotence bývá též psychická zátěž, nedostatek pohybu a celkově špatná životospráva. To jsou věci, se kterými se v dnešní době potýká snad každý, proto jde o jednu z nejčastějších příčin.

Negativní vliv na erekci má také kouření a alkohol. Ačkoliv alkohol může nabudit sexuální touhu, sexuální výkonnost může citelně snižovat. Kvůli tomu také není velké množství alkoholiků schopno dosáhnout erekce. A kouření má, jak je známo, negativní účinky snad na všechno v lidském těle, a erekci nevyjímaje. 

Dalšími možnými příčinami je chronická únava (např. z práce), nějaký psychický problém, negativní vlivy některých léků a samozřejmě poranění míchy a pánve.

Jak to řešit?

Základem je správná životospráva, zdravý a vyvážený jídelníček, pravidelný pohyb, přestat kouřit, pít alkohol a snažit se být psychicky v pohodě. Pokud to však nezabere, dá se impotence řešit pomocí léků, chirurgického zákroku, nebo pomůcek na podporu erekce, jako je třeba erekční kroužek. Velmi účinné mohou být také některé bylinky a potravinové doplňky k podpoře sexuálního zdraví. Doporučit můžeme Amarex.

Amarex na podporu erekce

Amarex je přírodní doplněk stravy z bylinek speciálně vybraných na podporu erekce a sexuálního života. Účinkuje po 30 - 60 minutách a jeho velkou výhodou je 100% přírodní složení, žádná chemie. Díky tomu se nemusíte bát žádných nežádoucích účinků nebo dalších komplikací.

Amarex obsahuje kotvičník zemní, L-Arginin, L-Citrulin, macu peruánskou, muiru puamu, extrakt z černého pepře a vitamin C. Všechny tyto složky přispívají k celkovému zdraví sexuálního života.

Blahodárné efekty Amarexu

  • pevná a silná erekce s rychlým nástupem,
  • zvýšení sexuálního výkonu,
  • zlepšení sexuálního prožitku,
  • zvýšení libida,
  • prodloužení pohlavního styku.

Správné dávkování

Dávkování Amarexu je poměrně individuální. Zatímco někomu může stačit jedna kapsle, jiný bude potřebovat tři. Musíte proto vypozorovat, jaké množství vyhovuje vám, nikdy však nepřekračujte maximální doporučenou dávku. Obvykle se ale doporučuje dávkování 2 - 3 kapsle cca 60 minut před sexuální aktivitou.

Amarex je určen pro pány, kteří se chtějí vyhnout selhání v posteli a chtějí být pro svou partnerku tím pravým alfa samcem. Nebojte se sáhnout po účinném řešení a vsaďte, stejně jako tisíce dalších mužů, na Amarex! Díky svým přednostem si získal srdce nejednoho muže a zachránil už také nejeden vztah. S Amarexem nezklamete.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím