Co dělat při nedostatečné erekci ve vyšším věku

Ve vyšším věku muži velmi často trpí potížemi s erekcí. To je ve většině případů naprosto normální a není na tom nic neobvyklého. Erektilní dysfunkcí trpí podle statistik zhruba polovina veškerých mužů mezi 40 a 70 lety, nicméně objevit se samozřejmě může i u mladších mužů.

Nedostatečná erekce je ale problém v každém věku, je to něco, čím nechce žádný muž nikdy trpět. Nejen proto existuje řada způsobů, kterými lze erekci opět zlepšit. Určitě to tedy není problém, se kterým byste se měli smířit.

nedostatečná erekce

Začněte jíst zdravě

Ačkoliv už to zní možná trochu ohraně, zdravé stravování ovlivňuje fungování celého lidského těla, erekci nevyjímaje. Zdravé stravování vám proto může zajistit lepší erektilní funkci, stejně jako zdravější stav všech ostatních orgánů ve vašem těle. Pokud si už tedy nevíte rady, co dělat při nedostatečné erekci ve vyšším věku, mohla by právě zdravá strava být cestou k cíli.

Více se hýbejte

Zde platí v podstatě to samé, jako u zdravého stravování. Pokud se nebudete dostatečně hýbat, vaše tělo začne protestovat - přibírání na váze, bolesti zad, hlavy, zácpa,... Lidské tělo je zkrátka přizpůsobené k pohybu a pokud budete celý den jen sedět na zadku, nemůžete očekávat, že budete zdravotně naprosto v pořádku. Zdravý pohyb může zkvalitnění erekce výrazně pomoci.

Vyhněte se alkoholu a kouření

Ačkoliv alkohol může usnadnit dosáhnutí erekce, často je pak problém dosáhnout orgasmu nebo erekci vůbec udržet. Alkohol proto není zdravý způsob, jak erekci řešit a z dlouhodobého hlediska může problém naopak ještě zhoršit. 

A pokud jde o kouření, to výrazně zhoršuje stav cév. Ale právě cévy jsou klíčové pro správné prokrvení penisu a tedy dosažení erekce. Pokud kouříte dlouhodobě, je velmi pravděpodobné, že za nedostatečnou erekcí stojí právě cigarety.

Amarex - bylinný přípravek na podporu erekce

Amarex je unikátní přírodní doplněk stravy složený speciálně z bylin, jako je maca peruánská či kotvičník zemní, které mají blahodárné účinky na kvalitu vašeho sexuálního života.

Kromě toho, že podpoří vaši erekci, také zvýší vaše sexuální libido, sexuální výkonnost a zajistí vám kvalitnější a silnější prožití orgasmu. Takže pokud nevíte, co dělat při nedostatečné erekci ve vyšším věku, je pro vás Amarex perfektním pomocníkem.

Základní vlastnosti Amarexu

  • užívá se 30 - 60 minut před plánovaným pohlavním stykem,
  • užívá se příležitostně vždy před sexem,
  • může se užívat i dlouhodobě,
  • podporuje libido, zvyšuje sexuální výkon, zkvalitňuje sexuální prožitek,
  • má jedinečné a extra silné složení,
  • je vyrobený z certifikovaných extraktů z rostlin a bylin,
  • nemá žádné vedlejší účinky.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím