Okamžitá erekce s rychlým nástupem. Jak na to?

Erekce představuje pro muže velice důležité téma. Její dobrá kvalita je symbolem pravé mužnosti. Lze nějakým způsobem dosáhnout okamžité erekce? A jak?

Faktory, které působí na erekci

Příslovečným motorem sexuální aktivity muže jsou hormony, především pak testosteron. Hladiny pohlavních hormonů jsou vysoké u novorozenců, vysvětlují lékaři. V dalších letech je tvorba testosteronu a dalších hormonů nízká a eskalovat začíná v pubertě.

To způsobuje dospívajícím mladíkům i mimořádně častou a okamžitou erekci, která se může objevit, a to dokonce aniž by to bylo příliš žádoucí, i několikrát denně. S věkem se posléze hladina testosteronu zase snižuje.

Což je důvodem, proč se zejména muži po čtyřicítce častěji svěřují lékařům s erektilní dysfunkcí. Ta je definována jako neschopnost erekce dosáhnout a udržet dostatečné ztopoření penisu na přiměřeně dlouhou dobu. Schopnost dosáhnout orgasmu však, pozor, nijak narušena není. Problém se netýká ani plodnosti.

Jak dosáhnout okamžité erekce

Pánové proto hledají způsob, jak si pomoci. Sexuální stimulace často nestačí a v důležité chvíli erekce zkrátka nepřichází. Příčin může být řada. Co můžete udělat pro podporu erekce sami?

V první řadě je doporučeno upravit životosprávu. Je tedy nutné zdravě jíst. Polotovary a průmyslově zpracované potraviny, ale i nadměrné množství mastných a sladkých pokrmů vašemu zdraví neprospívají, a tedy ani vaší erekci.

Obezita poškozuje cévy vedoucí do penisu, proto má smysl do každodenní rutiny zařadit i dostatek pohybu a případně se pokusit zhubnout. Kromě toho má pochopitelně nadměrná hmotnost dopad na psychiku, muž se necítí dobře, trápí se kvůli nízkému sebevědomí a sexuální aktivitu s partnerkou si neužívá.

Psychika představuje obecně v sexuálním životě důležitý faktor. Únava a stres mají negativní vliv i na erekci. Je proto důležité naučit se odpočívat, dostatečně spát a mít prostor na koníčky a trávení volného času s lidmi, které máte rádi. Máte-li navíc v partnerském vztahu problémy, rozhodně se v posteli nedá očekávat pořádná „jízda“.

Kdy sáhnout po podpůrných preparátech

Jestliže se situace po celkové změně životního stylu nijak nelepší, je na místě sáhnout po podpůrných přípravcích na erekci.

K nejznámějším prostředkům patří sildenafil, tadalafil a vardenafil, což jsou inhibitory fosfodiesterázy. Nevýhodou těchto preparátů je primárně fakt, že jsou dostupné jen na lékařský předpis. Než se tak definitivně odhodláte jít k lékaři, můžete vyzkoušet i jinou cestu.

Jsou jí tzv. doplňky stravy založené na přírodní bázi. Ty jsou volně prodejné a jejich výhodou je, že nezpůsobují nežádoucí účinky, užívat je proto může téměř každý.

AMAREX MEN COMPLEX je přípravek určený mužům. Je vhodný pro podporu erekce, zlepšení plodnosti, zvýšení množství ejakulátu, zvýšení sexuálního výkonu, podporu libida a zkvalitnění sexuálního prožitku.

Užívá se pravidelně a dlouhodobě, a to nejméně po dobu 3 měsíců. Při pravidelném používání se podílí na zkvalitnění erekce a zrychlení jejího nástupu. Mějte však na paměti, že přípravek nemůže být účinný bez adekvátní stimulace. Okamžitou erekci vám pouhé polknutí této tabletky určitě nezajistí.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím