Jak vyřešit příliš velkou citlivost penisu

Ačkoliv se o tom moc nemluví, mnoho mužů trpí tak citlivým penisem, že jim to často nemusí být vůbec příjemné. Není to nic neobvyklého, citlivost intimních partií je velmi individuální a každý ji má zkrátka na jiné úrovni. V tomto článku se podíváme na to, jak zvýšenou citlivost penisu snížit.

Zvýšená citlivost penisu se může projevovat předčasnou ejakulací, ale také třeba nepříjemnými až bolestivými pocity při pohlavním styku či masturbaci. Nejcitlivější částí penisu, u které jsou tyto pocity nejčastější, je uzdička - kožní řasa spojující žalud s předkožkou. 

Chlazení penisu

Nejjednodušším způsobem, jak vyřešit příliš velkou citlivost penisu, je jeho chlazení. Stačí penis vložit na pár minut do studené vody nebo ledu, čímž se ochromí citlivé nervy a citlivost se sníží. Tento způsob však nemusí fungovat na každého, navíc ne všem je příjemný sex s napůl zmraženým údem. Je proto třeba to nejdříve vyzkoušet.

Hrubší kondomy

Hrubší kondomy tvoří jakousi bariéru mezi pochvou partnerky a vaším penisem. Vnější stimuly tak budete vnímat utlumeněji, přestože reálná citlivost penisu bude stále stejná.

Častější a pravidelný sex či masturbace

Pravidelnost pohlavního styku je pro zdravou citlivost penisu velmi důležitá. Pokud jsou totiž mezi jednotlivými ejakulacemi příliš dlouhé pauzy, tak je penis při následném pohlavním styku mnohem citlivější, což může vést právě třeba k předčasné ejakulaci.

Doplněk stravy Amarex Men Complex

Amarex Men Complex je přírodní doplněk stravy sestavený z bylin a dalších složek speciálně pro podporu zdravého sexuálního života. Nejen, že podpoří zdravou míru citlivosti penisu, ale také zvýší sexuální výkonnost, podpoří vaše libido a rychlý nástup pevné a silné erekce.

Takže pokud si už nevíte rady, jak vyřešit příliš velkou citlivost penisu, mohl by být právě Amarex vhodným řešením.

Základní vlastnosti Amarexu Men Complexu

  • užívá se dlouhodobě, každý den,
  • užívá se po dobu alespoň 3 měsíců,
  • jedinečné a extra silné složení,
  • z certifikovaných extraktů z rostlin a bylin,
  • bez vedlejších účinků,
  • pro podporu erekce a prodloužení pohlavního styku.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím