Jak prodloužit pohlavní styk?

Býváte během sexu hodně rychle hotový? Ne jednou se vám už stalo, že jste se udělal mnohem dříve než vaše partnerka? Trápí vás to, protože byste chtěl i svou partnerku dostatečně uspokojit? Nebojte, není s vámi vůbec nic špatně. Jen zkrátka trpíte předčasnou ejakulací. Dokonce podle statistik se v průměru až 50 % mužů někdy ve svém životě setkalo s příliš rychlým vyvrcholením. Ovšem není to konec světa. Stačí se na to zaměřit a dá se to poměrně účinně zlepšit. Jak na to? Jak prodloužit pohlavní styk? To zjistíte právě zde.

Délku sexu můžete prodloužit

V prvé řadě je nutné si uvědomit, že i rychlé vyvrcholení má své příčiny. Může za tím stát dlouhodobější absence sexu, vysoká citlivost vašeho penisu, málo sexuálních zkušeností či jen obyčejná únava nebo přepracování. Když najdete pravou příčinu vašich problémů, můžete sex se svou partnerkou velice účinně prodloužit. A jak?

Jak prodloužit pohlavní styk

Pokud je na vině vašeho příliš rychlého vyvrcholení dlouhodobější absence sexu, máte napůl vyhráno. Stačí se se svou partnerkou oddávat milostným radovánkám častěji a pravidelněji a váš problém se sám časem srovná. Pakliže vám ani častější milování nepomůže, můžete ještě vyzkoušet masturbaci před sexem.

Co dělat s příliš citlivým penisem?

Jestliže je ale zakopaný pes v příliš velké citlivosti penisu, můžete vyzkoušet některý z těchto triků:

  • znecitlivující gely,
  • chlazení penisu,
  • hrubší kondomy,
  • časté změny sexuálních poloh,
  • erekční kroužky,
  • asexuální myšlenky,
  • častá masturbace,
  • kegelovy cviky.

Na druhou stranu ovšem neberte svůj citlivý penis jako něco špatného. Mít citlivý penis a užívat si tak každou sekundu milování s vaší partnerkou je požehnáním a mnozí pánové by za to dali cokoliv. Stačí se s tím jen naučit pracovat.

Prodlužte si milování přírodní cestou

Zlepšit svůj sexuální výkon, podpořit své libido a zkvalitnit sexuální prožitky. To všechno můžete také s přírodním doplňkem stravy AMAREX

AMAREX obsahuje vysoké množství přírodních aktivních složek. Najdete v něm výtažek z kotvičníku zemního, macy peruánské, l-arginin, l-citrulin, vitamín C či piperin. Vzájemné působení těchto složek přispívá ke správné činnosti pohlavních orgánů, k normální hormonální aktivitě, k normální funkci močové soustavy a plodnosti.

S AMAREXEM budete mít nejen pevnou erekci, ale také s ním můžete zlepšit svůj sexuální život. Působí jako přírodní afrodiziakum. Nástup účinků bývá hlášen do 30 - 60 minut od užití. S AMAREXEM už tedy nezklamete!

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím