Sexuální polohy

Je jich nepřeberné množství. Mohou se provozovat prakticky kdekoliv. Každý si najde tu svou oblíbenou. Sexuální polohy. Odjakživa lidi fascinovaly, protože se s nimi dá prakticky donekonečna experimentovat. Jaké jsou tedy ty nejlepší? Jaké zajímavé sexuální polohy můžete vyzkoušet ve vodě, jaké naopak v autě a jaké jsou vhodné v těhotenství? Na to všechno mrkneme v tomto článku.

 

 

 

Nejlepší sexuální polohy ve vodě


Léto ještě zdaleka neskončilo! Proto můžete vyzkoušet sex ve vodě nebo ve vířivce. Pozor ale na přírodní koupaliště, kde se mohou nacházet nebezpeční prvoci či sinice!

Na sexu ve vodě je nejlepší to, že můžete vyzkoušet i hodně krkolomné polohy a přitom se při nich prakticky neunavíte. Voda vás totiž bude nadnášet.

Nejlepší sexuální polohy ve vodě jsou například na sedátku ve vířivce, zezadu u okraje bazénu, s nafukovacím míčem pod bříškem a pro ty nejodvážnější a nejzkušenější sex pod hladinou.

Tak či tak ovšem nezapomeňte na kvalitní lubrikační gel na bázi silikonu. Voda jako taková totiž není lubrikant a navíc přirozené vaginální sekrety odplavuje. Tudíž bez lubrikantu brzy zjistíte, že to nepůjde.

 

Zajímavé sexuální polohy v autě


Milovat se pouze v ložnici už dávno není jedinou možností! Pokud nemáte po ruce vodu, můžete vyzkoušet také velice zajímavé sexuální polohy v autě. A vězte, že sex na zadním sedadle není jediné, co auto nabízí. Skvělou volbou je sex na kapotě auta.

Zajeďte někam na samotu u lesa, zaparkujte auto, nezapomeňte dát ruční brzdu a můžete se plně oddat milostným radovánkám.

Plusovým bodem pro vás bude, pokud budete mít po ruce připravenou deku, kterou dáte na kapotu auta, aby se vaše partnerka neušpinila. Následně je to už jen na vás. Partnerku si na auto můžete posadit, může se ale také pouze o kapotu auta opřít a vy do ní pronikat zezadu.

A nezapomeňte ani na kufr auta, ve kterém se dá zažít taky pořádná divočina. Pánové, máte v hlavě vsugerovaný stereotyp, že mají ženy nejraději pouze klasického misionáře? Možná tomu tak bylo ve viktoriánské době, ale ne dnes, v 21. století. Dnes už jsou ženy v sexu mnohem vynalézavější a rády experimentují. Nebojte se proto v létě pořádně experimentovat a splnit si svá tajná sexuální přání.

 

 

Dokonalé sexuální polohy na pláž


Ocitli jste se na opuštěné pláži? Kam oko dohlédne ani živáčka? Pak toho chce využít! Jedná se o jeden z nejlepších letních chlípných nápadů, které je škoda ignorovat. Ovšem v tomto případě doporučujeme ručník nebo deku pod sebe! Nikdo totiž nechce písek v intimních partiích. To by nebylo nic příjemného.

Jakmile jste připraveni, můžete se pustit do toho. Misionář, na koníčka, zezadu, lotosový květ, lžičky. To všechno jsou dokonalé sexuální polohy na pláž. Pokud se toho nebojíte, můžete vyzkoušet sex ve stoje opření o útes nebo velký kámen.

A ti nejohebnější zase mohou zkusit stojku. Venku rozhodně nejste omezeni prostorem, takže vyzkoušejte klidně všechny sexuální polohy, na které jste doposud neměli odhodlání ani příležitost.

Ideální teplotou pro venkovní hrátky je 22°C, takže si najděte nějaké příjemné místečko ve stínu. Nechcete se přeci při sexu upéct na polední výhni?!

 

Ideální sexuální polohy v těhotenství


Je vaše partnerka v pokročilém stádiu těhotenství? Není pro ní sex už tak jednoduchý jako dříve? A věděl jste, že existují ideální sexuální polohy v těhotenství?!

Jednou z nich je poloha zezadu, kdy si partnerka klekne na všechny čtyři a vás nechá do ní pronikat zezadu. Ano, příliš vám v této poloze nepomůže, ale i s velkým bříškem to pořád bude pro oba dva velmi příjemné.

Pokud nechce být vaše partnerka na bříšku, může si lehnout na záda na okraj postele a vy do ní budete pronikat přes okraj postele. Tato poloha se dá mimochodem praktikovat i v obývacím pokoji nebo v kuchyni.

 

Přírodní podpora erekce


Chcete si trochu podpořit své sexuální libido? Chcete během těchto nejrůznějších sexuálních poloh podat ty nejlepší výkony? Chcete během sexu pořádně dlouho vydržet, abyste si to oba dosyta užili? Pak vyzkoušejte přírodní doplněk stravy pro podporu erekce Amarex.

Jedná se o účinný doplněk stravy s vysoce koncentrovaným složením extraktů z tradičních bylin a důležitých aminokyselin. Najdete v něm bylinky jako kotvičník zemní či maca peruánská. Jedná se tedy o přirozené afrodiziakum.

Amarex vám dodá potřebnou sexuální energii a podpoří vaši sexuální aktivitu. S ním vyzkoušíte desítky zajímavých sexuálních poloh. Stačí užít jednu tobolku zhruba hodinu před plánovaným sexem. Najednou už sex nebude jen pár minutovou záležitostí. Jeden druhého si zase naplno vychutnáte. Účinky Amarexu oceníte nejen vy, ale i vaše žena.

 

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím