Kámasútra

Od nepaměti jsou lidé ovládání chtíčem. Sex milujeme a ještě raději v něm experimentujeme. Poloha zezadu, na koníčka nebo misionář zdaleka nejsou jediné, kterými si lidé své sexuální radovánky zpestřují. Chybí vám inspirace? Je vaše milování stereotypní? Je to pořád to samé dokola? Pak zkuste nahlédnout do stránek starobylé erotické knihy, která si udržuje svou oblibu už více než 1500 let. Kámasútra.

Co v ní vlastně najdete? Jak z ní vytěžit maximum? Jak správně praktikovat polohy z Kámasútry? A jaké polohy jsou ideální pro začátečníky?

 

 

Kniha lásky Kámasútra


Kámasútru napsal a zpracoval indický filozof Mallanága Vátsjájana. Ten jí původně vymyslel pro dvořany a bohaté měšťany.

Kámasútra měla sloužit jako vysoce seriózní uvedení do milostného života, čemuž odpovídá i jeho suchý až pedantský styl. Žádné srandičky, žádná sprostá erotika.

„Staví na rozdílu mezi láskou a manželstvím. Účelem manželství je především zplození potomků, zatímco účelem lásky je dosažení plného psychického a fyzického uspokojení, což je jedna ze základních potřeb člověka,” uvádí ve své knize Slovník spisovatelů Asie a Afrika II autor Jaroslav Průšek.

Ovšem ač je dílo pojato velice vážně, najdete v knize celkem 82 sexuálních poloh. Knihu tvoří 35 kapitol rozdělených do 7 částí.

 

Obrázky z Kámasútry


Kámasútra je knihou, která zcela změnila pohled na sexualitu. Zde jsou některé obrazové ukázky:

Sexuální polohy

 

Zdroj: https://i1.wp.com/coolitka.cz/wp-content/uploads/2017/11/3438995_xl-1.jpg?resize=768%2C1024&ssl=1

 

Význam slova Kámasútra


Co to ale vlastně je ta Kámasútra? Co to slovo znamená?

Význam slova Kámasútra bývá někdy uváděn jako Poučení o rozkoši či jako Učebnice lásky. První část Káma odkazuje na jméno indického boha milostné touhy. Druhá část sútra je poučení nebo učebnice. Kámasútra je tedy doslovně učebnicí indického boha milostné touhy.

Kámasútra polohy


Ovšem konec zbytečných řečí, pojďme se pustit na samotné polohy! Těch, jak už jsme uvedli výše, najdete v Kámasútře celkem 82 spolu s dalším učením o sexuálním životě.

Pokud budete navíc dostatečně kreativní, můžete si všechny polohy sami obměňovat a zpestřovat, takže se vám dostává do ruky neomezená studnice inspirace a nápadů na roky milostného života.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější polohy:

 


1.   Sloup

Poloha sloup

 

A nebudeme se toho vůbec bát. Začneme hned středně těžkou polohou s názvem „Sloup”.

 

Jak na ni?


Žena leží na zádech. Zvedne nohy k partnerovu hrudníku a opře si je buď o partnerova prsa, anebo o jeho ramena.

Muž klečí na kolenou. Své nohy podsune pod ženiny hýždě. Do partnerky vniká pod úhlem 90°.

 

2.   Lžičky

Poloha lžičky

 

Zvolníme trochu tempo a podíváme se na jednodušší polohu s poetickým názvem „Lžičky”. Lžičky jsou vhodné pro naprosté začátečníky. Ideální je například ráno, kdy jste oba ještě rozespalí a chcete se probudit krásným milováním.

 

Jak na ni?


Oba leží pohodlně na boku. Těla milenců kopírují svůj tvar, proto mohou připomínat lžičky.

Muž zezadu něžně obejme svou partnerku a jemně do ní pronikne svým ztopořeným údem. Během milování jí může laskat ve vlasech, šeptat krásná slůvka do ouška, líbat na krku, nebo si hrát s jejími ňadry.

TIP: Skvělá je tato poloha také pro anální sex.

 

3.   Poloha bokem

Poloha bokem

 

Opět trochu přidáme na obtížnosti a představíme si polohu „Bokem”. Jedná se opět o středně těžkou polohou vhodnou pro mírně pokročilé.

 

Jak na ni?


Na první pohled se tato poloha nijak neliší od polohy na koníčka. Ovšem při bližším zkoumání zjistíte, že se žena na partnerovi otočila o 45° a nyní tedy není vůči partnerovi tváří v tvář, ale bokem.

Veškerá práce bude v tomto případě na ženě, která si sama bude určovat rytmus a sílu průniku. Partner může ženu hladit po nohách, laskat jí prsa nebo hladit po zádech.

 

4.   Hmatadlo

Poloha hmatadlo

 

Stále je to pro vás příliš jednoduché? Chtěli byste to v ložnici pořádně rozpálit? Pak vyzkoušejte „Hmatadlo”, jednu z fyzicky nejnáročnějších pozic. Tato poloha je určená jen pro naprosté experty.

 

Jak na ni?


Celá pozice probíhá ve stoje a věřte nám, že ani trénovaní milenci v ní nevydrží příliš dlouho. Muž totiž celou dobu drží partnerku v náručí. Ideální je proto tato pozice, pokud je vaše partnerka drobnější, hubené postavy.

Muž drží ženu ve svých rukou a žena vyvíjí pohyby pánví ve vzduchu, zatímco objímá partnerův krk a tím se také drží.

 

5.   Židle

Poloha židle

 

V neposlední řadě zde máme pozici s názvem „Židle”. „Židle” je jednou z těch jednodušších poloh, kterou zvládnou i začátečníci.

 

Jak na ni?


Muž sedí klasicky na židli. Žena nasedne na něj a je tedy zády k němu. Partner může během sexu laskat rukama ňadra ženy, anebo se věnovat jejímu poštěváčku.

Žena se drží rukama za boky partnera a její hlava je zakloněná dozadu. Opět i v tomto případě je veškerá aktivita na straně ženy. Žena si tedy určuje rychlost, pohyby i hloubku průniku.

TIP: Skvělou volbou je u této polohy stimulace klitorisu ženy vibrátorem.

 

Kámasútra sex v praxi


Sex s Kámasútrou v praxi nezačíná tím, že se najednou začnete milovat s knihou v ruce. Pokud tedy nejste takový knihomol, že je to u vás naprosto normální. Ne.

Sex s Kámasútrou v praxi probíhá tak, že si nejprve ve volné chvíli vyberete a prohlédnete polohy, které se vám líbí, snažíte si je co nejlépe zapamatovat a pak knihu odložíte. Během samotného sexu ji totiž potřebovat nebudete.

Při sexu si užíváte jeden druhého a pokud je na to příležitost a chuť, pozici vyzkoušíte.

 

Polohy z Kámasútry pro začátečníky


Vždy začínejte polohami, které se co nejblíže podobají těm, které již sami během sexu provozujete. Například lžičkami, židlí, nebo obrácenou polohou na koníčka.

Rozhodně nezačínejte žádnými šílenostmi, na které nejen, že nejste zvyklí, ale taky třeba ani nemáte kondičku. Postupně přidávejte složitější a složitější pozice a objevujte, co se vám líbí.

 

Podpořte svou erekci


Nechcete během sexu partnerku zklamat? Chcete vyzkoušet co nejvíce poloh z Kámasútry, ale nevíte, zda vám po celou dobu vydrží pevná a kvalitní erekce? Přejete si dopřát své partnerce milování, které ještě nezažila?

Vsaďte na Amarex!

Amarex je 100% přírodní přípravek pro podporu erekce. Užívá se jedna tableta zhruba hodinu před sexem. Obsahuje výtažek z macy peruánské, kotvičníku zemního, muira puama, přírodní aminokyseliny L-Citrulin, L-Arginin, dále Vitamín C a výtažek z černého pepře. Má pozitivní účinky na mužské sexuální libido, zlepšuje erekci a celkově přispívá k lepším výkonům v ložnici.

S Amarexem nezklamete! Nestyďte se nahlédnout i vy do staré učebnice lásky a objevte nové možnosti v milování.

Amarex

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím