Léčba poruchy erekce

Poruchu erekce, která trvá minimálně 6 měsíců, je doporučeno začít léčit. Jak taková léčba probíhá? Čím se léčí poruchy erekce? A lze problémy s erekcí vůbec 100% vyléčit? Pojďme se na to podívat.

Jaká je normální erekce?

Začneme ale úplně na začátku, a to tím, co je vlastně považováno za normální erekci. Jak vypadá taková normální erekce?!

Jedná se o situaci, kdy se penis zpevní, prokrví a zvětší, a to po erotické stimulaci zcela bez potíží. V těle muže se odehraje složitý proces, kdy se propojí psychické, nervové, cévní a endokrinní faktory. V penisu se nacházejí kavernózní tělesa, která se naplní krví a penis ztvrdne. Když dojde k ejakulaci, nebo se přeruší sexuální stimulace, erekce odeznívá.

Jak se dají léčit poruchy erekce?

Jenže ač by toto mělo být pro muže naprosto normální, spousta pánů má právě s tímto procesem dosažení erekce problémy. Poruchy erekce trápí až 40 % mužů nad 35 let. A nad 60 let už se s tím potýká skoro každý druhý muž. Dokonce se s problémy s erekcí setkávají i muži ve věku 20 let, ale samozřejmě v menším měřítku.

Poruchy erekce a jejich léčba

Mezi poruchy erekce řadíme EREKTILNÍ DYSFUNKCI, kdy muž není schopen opakovaně a dlouhodobě dosáhnout pevné erekce. Příčinou může být obezita, různá onemocnění, či užívání některých léků. Velký vliv na erekci má ovšem i psychika muže.

 • V tomto případě se léčí primární problém, který poruchu erekce způsobuje, např. se nastaví plán hubnutí.
 • Lékař v tomto případě také častokrát volí léky na podporu erekce, jako je například Viagra.
 • Důležité je upravit životní styl, snížit stresovou zátěž, pravidelně se hýbat a zdravě jíst.

Mezi další poruchy řadíme SLABOU EREKCI, kdy penis není dostatečně pevný, aby byl muž schopen styku. Mezi příčiny slabé erekce se řadí vliv psychiky muže a životní styl.

 • Opět i v tomto případě je potřeba vyřešit primární problém, tedy například psychické potíže.
 • Lékař může doporučit léky na podporu erekce.

Další poruchou erekce je KRÁTKÁ EREKCE, kdy se muž sice vzruší, je schopen styku, ale jeho erekce trvá velmi krátkou dobu, a tím pádem nedojde k vyvrcholení ani u jednoho z partnerů. Na vině je v tomto případě nejčastěji psychika. Velkou roli hraje například přepracovanost, problémy v rodině, nebo finanční potíže.

 • Ideální léčbou je psychologická nebo psychiatrická terapie.
 • Důležité je také snížit psychickou zátěž, více odpočívat, méně se stresovat a hlavně vyřešit prvotní psychický problém.
 • Pokud je to možné, promluvte si o svých problémech s partnerkou.

Jak podpořit erekci přírodní cestou?

AMAREX MEN COMPLEX pro muže je ideální přírodní přípravek pro řešení širokého spektra poruch erekce. Přirozeně podporuje pevnou erekci, zvyšuje množství ejakulátu, zvyšuje sexuální výkon, podporuje libido a zkvalitňuje sexuální prožitek. Užívá se dlouhodobě, každodenně a alespoň 3 měsíce.

Příznivé účinky přípravku AMAREX MEN COMPLEX pro muže

 • Podporuje erekci přírodní cestou
 • Přípravek je testován a doporučen renomovaným specializovaným lékařem
 • Je vyroben z certifikovaných výtažků
 • Přípravek je bez nežádoucích vedlejších účinků
 • Přípravek zakoupíte volně na internetu bez nutnosti lékařského předpisu

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím