Sex bez erekce

Pořádná erekce je téměř synonymem pro kvalitní sex. Zároveň se ale jedná o velmi citlivé téma a rána pro mužské ego, když věci neprobíhají tak, jak mají. Každý den zkrátka není posvícení. Ale vězte, že nic netrvá věčně a že se dá užít intimity i bez erekce. Jak?

Když se nepostaví

Stres, únava, vyčerpání, i přibývající věk – jedny z nejčastějších příčin slabé erekce. Když se po náročném pracovním dni ještě stane trapas v posteli, dostává vaše psychika pořádně zabrat. Partnerka zklamaná a nálada na bodu mrazu. Dá se vůbec takový večer nějak zachránit?

Intimita bez erekce

Jak se říká – všechno zlé je pro něco dobré. Zkuste pro jednou oželet divoký sex a rychlé vyvrcholení. Berte tuto situaci jako příležitost pro něžné a dlouhé hrátky, na které jindy nebývá čas.

Sex bez sexu – jak na to?

Zkuste zapojit do hry prsty, ústa, nebo třeba i nějakou tu hračku a prozkoumat pořádně všechny erotogenní zóny vaší ženy. Přece jen, kdy naposledy vrněla blahem při orálním uspokojování?! I to je velmi důležité a při každodenních „rychlovkách“ se na to často zapomíná!

I bez penetrace můžete zažít oba vzrušující chvíle. Právě jemné dotyky, hlazení, polibky, něžná slova – vlastně taková nekonečná předehra způsobí, že po sobě budete toužit jako nikdy předtím. Oba se zklidníte, uvolníte a třeba nakonec i penis vezme rozum do hrsti a vztyčí se.

Dámám se romantika líbí

Zní to jako příjemná změna? Buďte si jistý, že dámy romantiku mnohdy ocení mnohem více než výkony hodné pornoherců. Nikam nespěchejte a užívejte si jeden druhého.

Pořád to není ono?!

Občas zpomalit a užít si intimní chvíle trochu jinak není na škodu, ale bez sexu jako takového to zkrátka nejde. Jistě jste již někdy slyšeli o zázračných pilulkách, které vám ho postaví raz dva. Bohužel jsou ale plné chemie, nebo na předpis, a trapné prohlídce u lékaře se prozatím chcete vyhnout.

Co zkusit 100 % přírodní přípravek na podporu erekce Amarex? Přináší s sebou mnoho výhod:

  • jste připraven do 30-60 minut od užití
  • má extra silné a originální složení
  • je certifikovaný a testovaný odborníky
  • doporučuje ho zkušený urolog
  • bez lékařského předpisu a vedlejších účinků

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím