Náhlá ztráta erekce

S problémy s erekcí se během života setká více než 50 % všech mužů. Takové potíže nejsou pro muže vůbec příjemné a často se dokonce stydí je začít jakkoliv řešit. Přitom se nejedná o nic neobvyklého či neřešitelného. Ve skutečnosti mají veškeré potíže s erekcí většinou velmi snadné řešení. Ale jak je tomu u náhlé ztráty erekce? Co signalizuje náhlá ztráta erekce? A měl by muž okamžitě navštívit lékaře?

Kdy a proč se může náhlá ztráta erekce objevit?

Velmi častou příčinou této poruchy erekce je psychika. Může jít např. o nervozitu z nového partnera, partnerské problémy, nebo zkrátka o nevyhovující situaci a místo pro styk.

Případně se může jednat i o nějaké závažnější psychické potíže, ale takové změny byste na sobě zajisté zpozorovali dříve. Často jde i o následek nadměrného pití alkoholu, který nemá na erekci příznivé účinky.

Dále se může jednat také o následek nějakého onemocnění, jako je třeba cukrovka, zánět genitálu či cévní onemocnění. A méně často, ovšem ne zcela vzácně, se můžete setkat také s náhlou ztrátou erekce následkem vedlejších účinků nějakých léků, imunitní poruchy, nádoru či postižení potřebných svalů.

Jak se náhlá ztráta erekce projevuje?

Může se jednat buď o kompletní nebo nekompletní ztrátu erekce.

Koho se to týká?

Nejčastěji se náhlá ztráta erekce týká mužů nad 40 let věku, ale samozřejmě nejde o pravidlo. Může se jednat i o mnohem mladší muže, pokud trpí například nějakým vážným onemocněním, psychickými problémy či alkoholismem.

Měl by muž s tímto problémem ihned navštívit lékaře?

Vždy je samozřejmě lepší za lékařem zajít, aby určil přesnou příčinu a doporučil vhodnou léčbu. Mnoho mužů to však nedělá, protože je jim nepříjemné tyto potíže řešit s cizím člověkem, a prostě si pořídí nějaké volně prodejné léky. To však nemusí být vždy to správné řešení, a i když na chvíli třeba pomohou, nemusí to tak být nutně na vždy.

Doporučujeme v takovou chvíli zvolit přírodní doplňky stravy na podporu erekce a navštívit lékaře. Tím určitě nic nezkazíte.

Přírodní doplněk stravy Amarex

Amarex je doplněk stravy speciálně vytvořený pro správnou funkci erekce a zdraví sexuálního života mužů. Lze jej zakoupit bez lékařského předpisu a nemá žádné vedlejší účinky. Užívá se 30 - 60 minut před sexem.

Výhody a účinky Amarexu

  • je 100% přírodní,
  • vyrobený z nejkvalitnějších bylin,
  • není třeba jej užívat denně,
  • pomáhá zajistit dostatečné prokrvení penisu,
  • podporuje rychlý nástup pevné a silné erekce,
  • zvyšuje sexuální výkonnost,
  • podporuje libido,
  • zajišťuje silnější orgasmus.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím