Ranní erekce

I když to většinou není téma, které bychom probírali u piva, ranní erekce je věc, kterou známe všichni. Ovšem právě proto, že se o ní mnoho nemluví, může občas způsobit jisté problémy. Partnerky mají tendenci myslet si, že muž myslel před probuzením bůhví na co a ani nám samotným to není často moc příjemné. Ranní erekce je ale ve skutečnosti naprosto přirozená věc. Bylo by proto dobré, aby o ní všichni věděli co nejvíce.

Co je ranní erekce?

Ranní erekce je fenomén, za který je zodpovědný testosteron, tj. mužský pohlavní hormon. Ten se v těle vytváří především v noci, v době odpočinku. A právě proto, že nad ránem ho mají muži v těle nejvíce, může se projevit prostřednictvím samovolné ranní erekce. Nenechte se ale mýlit, k erekci dochází i během noci, v průměru až čtyřikrát, jen o tom nevíme.

Přesný biochemický mechanismus jejího fungování není zatím známý. Co je ale naopak celkem logické je, že se zvyšujícím se věkem, kdy se hladina testosteronu v mužském organismu snižuje, se četnost ranních erekcí snižuje.

Jak se projevuje ranní erekce

Nemá asi příliš cenu dlouze vysvětlovat, jak se ranní erekce projevuje. Zkrátka a dobře se s ní probudíte. Dokonale vysvětlující je již samotný pojem.

Není bez zajímavosti, že erekci zažívají již i novorozenci. A podle všeho dokonce i chlapci ještě nenarození v matčině lůně. To svědčí o tom, že se jedná o starý biologický mechanismus, který rozhodně nesouvisí s erotickými sny a fantaziemi nebo deviacemi, jak si mnoho lidí myslí.

K čemu je ranní erekce potřebná?

Ranní erekce je ve skutečnosti dokladem pevného zdraví, berte ji proto jako veskrze pozitivní věc. Ranní erekce má ale pravděpodobně i hlubší smysl.

Teorií existuje hned několik. Zdá se ale, že mužské noční a ranní erekce jsou vlastně posilovacími cviky, do kterých tělo penis nutí.

Rozhodně se tak nejedná o nic špatného. Ranní erekce je naopak věc jednak naprosto přirozená, a jednak zdravá. Problém je spíš to, pokud se neobjevuje vůbec.

Jak podpořit přirozenou erekci?

Pokud muže začne erekce opouštět, je na místě zamyslet se nad řešením tohoto problému. Je samozřejmě možné využít medicínské prostředky na podporu erekce dostupné na lékařský předpis. Jejich nevýhodou je ovšem to, že mohou být pro organismus poměrně zatěžující a často se jejich užívání neobejde bez vedlejších účinků.

Podpořte svou erekci přirozeně

Pokud je to možné, muži by proto měli volit šetrnější přírodní přípravky. Mezi ty se počítá i AMAREX MEN COMPLEX.

Jedná se o komplex extraktů z čistě přírodních zdrojů, který podporuje erekci, je bez vedlejších účinků a dostupný bez lékařského předpisu.

Kromě zvýšení sexuálního výkonu od něj mohou muži očekávat i podporu libida a celkové zkvalitnění sexuálního prožitku. Užívat by se měl každý den po dobu alespoň 3 měsíců. Díky AMAREXU MEN COMPLEX se muži mohou věnovat svým partnerkám zcela bezvýhradně a „se vším všudy“.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím