Špatný sex není důvod k panice: Zde je 5 tipů, jak zlepšíte milování

I fungující páry se mohou dostat do stádia, kdy jejich milostný život není takový, jak by si představovaly. Není to však důvod k panice, hledání útěchy v cizí náruči nebo rovnou k rozchodu. Co je příčinou nudného sexu a jak se dá takový stav řešit? Pojďme se na to podívat.

Dobrému sexu škodí hlavně stres

Jeden z nejčastějších důvodů, proč vám to v posteli může skřípat, je stres. Ženy ani muži si v tomto směru nemají podle odborníků příliš co vyčítat.

Zatímco něžné pohlaví se snaží udržet teplo rodinného krbu a má na starosti péči o děti a domácnost, muži jsou pod tlakem z role živitele rodiny.

Pokud se oba cítíte přetížení, promluvte si o svých starostech a hledejte alternativu, jak si život ulehčit. Některé činnosti lze jednoduše delegovat na ostatní.

Pánové nemusí brát každý přesčas nebo všechny úkoly, které si v práci někdo vyžádal. Pro dámy stojí za úvahu pomoc v domácnosti nebo občasné hlídání dětí, ať už ochotnými příbuznými nebo profesionální chůvou.

Zbavte se na chvíli všech povinností. Udělejte si s partnerem či s partnerkou hezký večer jen pro sebe. A pokud se vám zdá váš sex po řadě společných let už přece jen trochu stereotypní, na pomoc si vezměte sexy prádlo nebo erotické pomůcky. Pro jistotu přibalte také kvalitní lubrikant.

Kvalitu sexuálního života ovlivňuje i způsob stravování

Náš milostný apetit řídí hormony. Máte-li pocit, že vám to v ložnici příliš neklape, možná je na vině i to, co si dáváte na talíř.

Ženy by měly do jídelníčku zařadit dostatek kvalitních tuků, které pomáhají stabilizovat hladinu hormonů reprodukčního systému.

Za špatný sex mohou kila navíc

Za doslova zabijáka sexu se pak pokládá obezita. A to jak u dam, tak i u pánů. Lékaři proto radí omezit alkohol, vzdát se cigaret a ze stravy vyškrtnout nadměrný přísun cukru. A místo toho si dopřát pravidelný pohyb, časté procházky na čerstvém vzduchu a zdravou, vyváženou stravu.

Potraviny, které podpoří váš sexuální apetit

Stejně tak jako jsou některé potraviny považovány za škodlivé pro vaše libido, jiné mají opačný efekt. Podle expertů na výživu byste si častěji měli dopřávat například banány, maso či dýňová a slunečnicová semínka. Ty totiž fungují jako přírodní afrodiziakum.

5 tipů, jak podpoříte sex v dlouhodobém vztahu:

  1. Zdravě jezte, udržujte si zdravou váhu, zařaďte do svého jídelníčku přírodní afrodiziaka.
  2. Často se hýbejte a udržujte se v dobré kondici, pravidelně choďte cvičit nebo na procházky.
  3. Věnujte se jeden druhému, mluvte spolu, komunikujte navzájem.
  4. Vyzkoušejte erotické prádélko, erotické hračky, nebo něco jiného ke zpestření postelových hrátek.
  5. Podpořte svůj apetit s AMAREXEM.

Podpořte svou sexualitu s AMAREXEM

Že se zdraví ukrývá v přírodě ostatně dokazuje i Amarex. To je přírodní doplněk stravy založený na bázi rostlinných extraktů. Pomáhá s:

  • podporou erekce

  • zvýšením sexuálního výkonu

  • podporou libida

  • zkvalitněním sexuálního prožitku

Amarex stačí užít 30 až 60 minut před sexuálním stykem. Jedná se o preparát, který je dostupný bez lékařského předpisu.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím