Dopřejte si něžný sex. Jak na něj?

Něžný sex je to, co se mnoha ženám líbí. Pánové přitom mnohdy netuší, jak na něj a jak by měli svou partnerku adekvátně uspokojit.

Na něžný sex je potřeba jít pomalu

Hlavní zásada zní: Nikam nespěchejte. Proto si na sex určitě vyhraďte dostatek času. Nejlépe se tento typ intimností praktikuje doma, kde na vás „neútočí“ žádné rušivé vnější podněty a máte na sebe s partnerkou dostatek prostoru.

Pro tentokrát můžete vynechat jakákoliv neobvyklá místa. Nejlepší je provozovat něžný sex ve vlastní posteli. Na klasiku se můžete spolehnout i z hlediska poloh. Vhod vám přijde oblíbená misionářská pozice, při které si máte možnost hledět navzájem do očí.

Oblíbené polohy pro něžný sex

Pro pomalý, něžný sex se hodí i poloha lotosu, tedy vsedě. Její výhodou je to, že je nenáročná, pokud se tedy nechcete „lámat“ do náročných gymnastických pozic, ale užít si partnerku, jde o ideální alternativu.

Velmi intimní je i poloha lžiček, kdy žena leží na boku a muž na ni nalehá zezadu. Oční kontakt zde sice chybí, ale partneři se dotýkají celým tělem.

Součástí takového sexu bývá i delší předehra. Ženy v takovém případě ocení líbání, hlazení celého těla nebo třeba jemnou masáž.

Nezanedbávejte ženské erotogenní zóny

Zaměřte se při stimulaci i na jiné erotogenní zóny, než je její klín. K nejznámějším erotogenním zónám se řadí prsa a prsní bradavky. Na ženském těle však existuje mnohem více míst, jejichž dráždění vyvolá doslova explozi vášně.

U žen patří k nejcitlivějším partiím třeba uši či krk. Pokud navíc není partnerka extrémně lechtivá, můžete vyzkoušet, zda u ní k erotogenním oblastem můžete přiřadit i břicho. Některé ženy mohou zažít při dotecích na břiše dokonce orgasmus. Stejně nenápadná, ale o to smyslnější je i dolní část zad. Právě tady najdete velké množství citlivých nervových zakončení.

Podpořte své vzrušení

Něžný sex je tedy způsob, jak připravit vaší partnerce nezapomenutelný zážitek. A pokud by vám na rozdíl od ní k plnému vzrušení ještě krok chyběl, vyzkoušejte Amarex. Jedná se o přírodní přípravek určený pro podporu erekce, zvýšení libida a zkvalitnění sexuálního prožitku.

Jde o přírodní doplněk stravy, který je založený na bázi rostlinných extraktů. Obsahuje například výtažek z kotvičníku zemního či macy peruánské. Amarex má extra silné, certifikované složení, ale nehrozí vám při jeho užívání vedlejší účinky. Pro maximální efekt stačí užít 30 až 60 minut před samotným stykem.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím