Ženský orgasmus: Jak jej podpořit?

Ženský orgasmus je tak trochu chimérou. Pořád se o něm mluví, ale spousta párů ho nikdy nezažila a netuší, jak vlastně vypadá. Co nejdůležitějšího byste o ženském vyvrcholení měli vědět?

Co je ženský orgasmus

U žen vzniku orgasmu nahrává hlavně dlouhodobý vztah. Pokud spolu dvojice žije alespoň šest měsíců, může s pravidelným orgasmem počítat až v 67 % případů.

Zkušenosti se navíc projevují nejen se sexuální sehraností dvojice, ale i obecně. S věkem se totiž zvyšuje šance na to, že orgasmus žena prožije. Konkrétně průzkumy zjistily, že v tomto směru má věková kategorie mezi 40 až 50 lety značný náskok před svými mladšími kolegyněmi.

Definice ženského orgasmu

Podle definic je orgasmus intenzivní fyzickou rozkoší. Ta je kontrolována autonomním nervovým systémem. Doprovázejí ho rychlé cykly svalových kontrakcí v dolních pánevních svalech, které obklopují primární pohlavní orgány.

U žen tyto kontrakce probíhají s odstupem 0,8 vteřiny. Stahy jsou patrné u genitálních svalů, včetně dělohy a poševního vchodu. Ženy se také mohou těšit z delšího orgasmu než muži. V průměru u nich trvá dokonce v rozmezí 13 až 51 vteřin.

Ne všechny ženy mohou dosáhnout orgasmu

Některé ženy však mohou mít s dosažením orgasmu problém. Sexuologové však uklidňují: Orgasmus je podle nich dovednost jako každá jiná. S nadsázkou tak můžeme říci, že se dá zkrátka naučit. Důležité je jen dostatečně pilně trénovat.

K čemu slouží přípravek Amarex

Ženský orgasmus tak vyžaduje náležité „nasazení“ ze strany muže. A aby vás vaše výdrž nezklamala, vyzkoušejte přípravek Amarex. Tento prostředek je přírodním bylinným doplňkem stravy určeným mužům.

Co všechno umí? Postará se o:

  • zvýšení libida

  • zkvalitnění sexuálního prožitku

  • podporu erekce

Vzhledem k tomu, že se jedná o doplněk stravy založený na přírodní bázi, nemá tento preparát žádné nežádoucí vedlejší účinky a je zcela bezpečný. Jeho složení je extra silné a obsahuje unikátní směs bylin a dalších látek. Věrohodnost informací deklarovaných o výrobku navíc dokládá certifikace.

Přípravek Amarex je proto vhodný i pro dlouhodobé užívání. Pro optimální efekt je zapotřebí jej podat 30 až 60 minut před sexuálním stykem. Dávkuje se v počtu 2 až 3 tablet nejlépe na lačný či polosytý žaludek.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím