Mokrý orgasmus existuje nejen ve filmech pro dospělé. Jak na něj?

Ženská ejakulace je opředena do značné míry mnoha mýty a tajemstvím. Co to vlastně je a jak se dá mokrého orgasmu dosáhnout?

mokrý orgasmus

Co je to mokrý orgasmus

Řada párů vlastně ani neví, jak mokrého orgasmu u ženy docílit, přestože o něj stojí. Existují i takové dvojice, které jsou překvapené, co se to vlastně děje, pokud se jim povede mokrého orgasmu docílit náhodou.

Především ženy se z neznalosti mohou za tento projev i stydět. Mokrý orgasmus totiž může vypadat i jako proud tekutiny. Což může neznalým evokovat moč. Tato čirá tekutina je však produktem tzv. Skeneho žláz. Ty se nacházejí v horní stěně vaginy poblíž spodního konce močové trubice. S močí to tedy nemá vůbec nic společného.

Podle statistik tento typ orgasmu zažije asi 30 % žen. Nejde však o nic výjimečného a se správnou technikou ho může prožít prakticky každá žena.

Jak dosáhnout mokrého orgasmu

Podstatný vliv má kombinace obou klíčových faktorů. V první řadě jde o maximální uvolnění. Na mokrý orgasmus by žena neměla myslet, čím urputněji se k němu bude snažit dostat, tím spíše se to nepodaří.

Současně je zásadní i správná stimulace. Důležité je dráždění bodu G. K tomu je vhodná například klasická poloha zezadu. Muži jsou v tomto směru zpravidla informovanější a někteří z nich tento typ orgasmu naopak u partnerky vyloženě vyhledávají.

Podle odborníků jde totiž o jasný důkaz silného vzrušení. Pánové přiznávají mokrému orgasmu ještě jedno značné pozitivum: V ruce mají jasný důkaz, že jejich partnerka tentokrát nepředvádí kvalitní herecký výkon. Mokrý orgasmus se zkrátka nafilmovat nedá.

Podpořte svou výdrž díky Amarexu

Jak na to, abyste si sex skutečně s partnerkou užili a měli tak šanci ji dovést až k mokrému orgasmu? Základem je dostatečná výdrž a kvalitní erekce. Bez toho to nepůjde. Pokud tedy hledáte efektivní metodu, jak podpořit svou erekci, vyzkoušejte Amarex.

Amarex je přírodní bylinný preparát určený pro muže. Pokud tak chcete posílit svou vitalitu a sexuální zdraví, podpořit kvalitu své erekce, zlepšit sexuální výkon a uspokojit svou partnerku, stačí si vzít 2 až 3 tabletky tohoto doplňku stravy zhruba 30 až 60 minut před pohlavním stykem.

Složení přípravku je certifikováno a nevykazuje žádné nežádoucí vedlejší účinky, neboť je čistě přírodní. Přípravek obsahuje množství aktivních složek, jejichž vzájemné působení zajišťuje dostatečné prokrvení penisu. V Amarexu najdete extrakt z rostlin muira puama, macy peruánské a kotvičníku zemního. Tyto složky jsou dále doplněny o aminokyseliny L-arginin, L-citrulin, piperin a vitamín C. Zároveň je tento prostředek doporučen i renomovaným urologem.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím