S erekcí pomůže lékař i příroda. Jak se vyznat v pilulkách na erekci?

Pilulka na erekci je mezi muži i jejich polovičkami často skloňovaným výrazem. Víte, co se pod tím skrývá a jak lze dostupné přípravky, které vám mohou pomoci vylepšit váš milostný život, rozlišit?

Kategorie první: Léky na erekci

Pokud nás něco trápí, chodíme téměř automaticky do lékárny nebo k lékaři a požadujeme tam lék. Poruchy erekce nejsou v tomto směru výjimkou.

Léky na podporu erekce jsou u nás skutečně dostupné pouze na lékařský předpis. Jedná se o preparáty s obsahem sildenafilu, tadalafilu a vardenafilu. Tato skupina léčiv patří mezi tzv. inhibitory fosfodiesterázy.

Nejoblíbenější a bezesporu nejznámější je z této skupiny sildenafil, látka vyvinutá farmaceutickou společností Pfizer a prodávaná pod obchodním názvem Viagra.

Výše uvedené látky jsou sice účinné, a to až v 70 % případů, nicméně i odborné zdroje mají k jejich užívání jisté výhrady. Preparáty obsahující sildenafil, tadalafil a vardenafil představují zvýšené riziko pro kardiovaskulární soustavu. To je i důvodem, proč jejich nasazení musí indikovat vždy lékař.

Kategorie druhá: Doplňky stravy

Pro muže však představují poruchy erekce mimořádně citlivé téma. Pakliže už se odhodlají začít shánět pilulku na erekci, do ordinace k lékaři se jim kvůli ní mnohdy příliš nechce.

I lékárny se chlubí poměrně bohatým sortimentem preparátů. A řadu z nich vám lékárník bez jakýchkoliv výhrad prodá. Měli byste však vědět, že volně prodejné jsou v tuzemských lékárnách pouze tzv. doplňky stravy.

Obecně se tak definují potraviny obsahující vyšší podíl vitamínů, minerálních látek nebo jiných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Tyto preparáty jsou oficiálním termínem „doplňky stravy“ vždy řádně označeny. Tak je jednoduše a prakticky na první pohled odlišíte od léčiv. Sehnat se tyto přípravky dají i jinde, koupíte je například v drogerii nebo na internetu.

Mají skutečně pouze doplňovat běžnou stravu. Doplňky podléhají schvalování, nicméně v jeho rámci se neposuzuje účinnost přípravku ani zajištění kvality. Uvádět se mohou pouze tzv. zdravotní tvrzení, tedy informace o příznivém stavu přípravku na zdravotní stav uživatele.

Jak poznat, kdy je pilulka na erekci podvod

Pozor, bude-li vás e-shop přesvědčovat, že si v něm můžete pořídit třeba „Viagru bez předpisu“, jedná se o padělaný oficiální lék. Užívání takových preparátů v lepším případě „jen“ nepřinese žádoucí efekt, ale může být potenciálně mimořádně nebezpečné. Takovým obchodníkům se jednoznačně vždy vyhněte, pakliže si nechcete poškodit vlastní zdraví.

Problém představují i nejrůznější podvodníci, kteří vás mohou připravit o peníze nebo zneužít vaši platební kartu, když si v dobré víře chcete produkt objednat.

Spolehněte se v takovém případě raději na doplňky stravy. Jejich efekt není tak intenzivní jako u léků, ale užívat je můžete v souladu s doporučeními výrobce i bez lékařského dohledu. S dodržováním doporučené denní dávky byste si s nimi ublížit neměli, vedlejší účinky u nich nejsou známy, neboť je jejich složení ryze přírodní.

Co je Amarex

Jedním z takovýchto preparátů je i Amarex Men Complex. Preparát se užívá pro podporu erekce, zvýšení množství ejakulátu, posílení sexuálního výkonu, podporu libida a ke zkvalitnění sexuálního prožitku.

Jedná se o čistě přírodní doplněk stravy založený na bázi rostlinných extraktů, mimo jiné například kotvičníku zemního či rostliny s exotickým názvem muira puama. Rostlinné extrakty jsou pak doplněny o vitamíny a další tělu prospěšné složky.

Složení Amarexu je zcela přirozené, vyvinuté ve spolupráci s renomovanými urology. Kvalitu zpracování doplňku dokládá také certifikace. Díky tomu Amarex nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

Preparát se velmi snadno užívá, konkrétně stačí pouze 2 až 3 tablety denně. Pro dostatečný efekt je nutné v užívání vytrvat alespoň po dobu 3 měsíců.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím