Erotický večer nejen ve dvou: Jak na masáž penisu?

Masáže jsou známou relaxační technikou. A masáž penisu je obdobně uvolňující aktivitou. Provádět lze v páru, případně ji muž zvládne i sám. Jak na to?

masáž penisu

Udělejte si na sebe čas ve dvou a objevte výhody masáže penisu

Při masáži penisu se vyplatí nezaměřit se pouze na intimní partie. Masírování nohou nebo hrudníku může atmosféru pořádně vygradovat.

Na pomoc je vhodné si vzít masážní olej nebo lubrikant. Pro dotvoření správné nálady můžete taktéž sáhnout po relaxační hudbě a svíčkách nebo intimním osvětlení. A samozřejmě platí, že je potřeba si vyhradit dostatek času. Masáž penisu totiž není vhodné uspěchat. Naplánujte si proto erotický večer ve dvou, když na sebe máte čas a prostor a jste doma sami.

Jak na správnou masáž penisu?

Na každého muže platí trochu něco jiného. Proto by dámy měly sledovat reakce svého protějšku. Buďte kreativní. Střídání směru, rychlosti i intenzity masáže je nanejvýš žádoucí.

K základním technikám patří protahování. Vezměte penis mezi spojený palec a ukazováček (spojené prsty tvoří kroužek) a postupně jej od kořene až k žaludu protahujte. K oblíbeným masážním praktikám se řadí rovněž natahování penisu. Jednoduše ji provádíme tak, že uchopíme žalud a jemně penis táhneme nahoru.

Nezapomeňte ale také masírovat okolí penisu, varlata, třísla či stehna.

Při masáži buďte kreativní a něžní

Za jedno z nejcitlivějších míst mužského těla se považuje právě oblast žaludu. Jeden z možných postupů proto radí stáhnout předkožku a krouživými pohyby jednoho prstu pokračovat od otvoru až k uzdičce. Velice příjemný je i jiný způsob masáže, kdy partnerka nechává penis klouzat mezi dlaněmi.

Díky velkému množství nervových zakončení patří žalud ke skutečně choulostivým místům. Proto by partnerka při stimulaci měla být opatrná. Naopak u kořene penisu se nemusíte bát trochu přitlačit.

Masáž penisu je vhodná i pro autoerotiku

Dámy mohou kromě rukou zapojit do dráždění také jazyk. Zvlášť dobře na tento druh stimulace reaguje uzdička. A pozor, k vysoce senzitivním partiím patří i varlata a hráz. Při masáži je proto vhodné je nevynechávat.

Masáž penisu si ovšem může dopřát i samotný muž. Máte volný večer? Partnerka je na kávičce u kamarádky a vy nemáte nic kloudného na práci? Co takhle si zpříjemnit večer masáží penisu?! Stačí si opět vzít k ruce masážní olejíček a začít si masírovat nejen penis samotný, ale také nejbližší okolí penisu. Ale zapomeňte na rychlou masturbaci. U masáže penisu nejde jen o samotné vyvrcholení, ale celý proces masáže a uvolnění.

Jak na pevnou erekci při masáži?

Nezapomeňte ale, že je k penisu zapotřebí i ve víru vášně přistupovat něžně. A pokud by se erekce v plné síle k masáži nedostavila, vyzkoušejte přírodní doplněk stravy Amarex, který napomáhá ke zkvalitnění erekce. S Amarexem v posteli ani při masáži penisu nikdy nezklamete a u masáže penisu to tak rozhodně skončit nemusí.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím