Zvětšení penisu

Nenadělila vám příroda vysněný velký úd? Přál byste si mít penis alespoň o centimetr či dva delší? Je možné zvětšit penis stejně, jako si ženy zvětšují své poprsí? Jaké vůbec existují možnosti prodloužení penisu? Pak jste tady naprosto správně! V tomto článku si popíšeme všechny možnosti zvětšení penisu. Čtěte dále a vše se dozvíte.

 

Zvětšení penisu jako sen mnoha mužů


O větším penisu sní mnoho pánů. Prakticky každý by si přál alespoň centimetřík nebo dva navíc. A i když si partnerka nijak nestěžuje, muži to vždycky vidí trochu jinak.

Podle britské studie, kterou v roce 2007 uveřejnil magazín Live Science, přikládají délce penisu mnohem větší význam muži než ženy. Na světě prakticky neexistuje jediný muž, který by si nepřál, aby jeho penis byl o trochu delší.

Pánové také běžně trpí tzv. syndromem malého penisu, kdy mají deprese právě ze svého „nevelkého” mužství. Přitom ale málokdo z nich má penis skutečně malý, podprůměrný nebo dokonce mikropenis.

Přesto všechno byste si přál pár centimetrů k dobru? Jaké jsou tedy možnosti zvětšení penisu?

 

Zvětšení penisu muž

 

1. Chirurgické zvětšení penisu


Nejznámější variantou zvětšení penisu je jeho operativní, tedy chirurgické zvětšení.

Během takového zákroku se mezi topořivá tělíska a žalud implantuje silikonová protéza. Další operační možností je liposukce tuku u kořene penisu. Odsátí přebytečného tuku v oblasti podbříška totiž opticky penis prodlouží a tedy i zvětší.

 

Chirurgické prodloužení penisu není bez rizika


Avšak, jak už to tak u každé operace bývá, ani chirurgické zvětšení penisu není bez rizika. Možná rizika uvádí MUDr. David Tomášek: „S výkonem jsou spojena standardní rizika patřící chirurgickému výkonu – šokové stavy, infekce, rozpad rány, hojení druhotné (per. secundam). Ztráty citlivosti, možnosti erekce, nebo změny tvaru penisu bývají spojené s nešetrným postupem při výkonu. Poruchy močení jsou naopak vzácné.”

 

Připravte si tučnou sumičku


Navíc není taková operace vůbec levnou záležitostí. Abyste ji mohl podstoupit, budete muset sáhnout hodně hluboko do kapsy. Cena takového zákroku se totiž pohybuje až do 100 000 Kč. A navíc vám za takovou cenu penis prodlouží maximálně jen o pár centimetrů. Proto dobře zvažte, zda vám to za to vůbec stojí.

 

 

2. Prodloužení penisu přirozenou cestou


Nechce se vám pod kudlu? Raději byste zvolil přirozenější cestu pro zvětšení svého penisu? Pak vám představujeme neinvazivní možnosti zvětšení penisu.

Jedná se například o speciální cviky, natahovače penisu, vakuové pumpy, gely na zvětšení penisu nebo doplňky stravy. Tyto možnosti jsou výrazně levnější než výše zmíněná operace. Vakuové pumpy můžete sehnat už za 199 Kč, závaží na penis stojí od 1 000 Kč a gely na zvětšení penisu vychází zhruba na 400 Kč.

Bohužel ale nic z toho příliš nefunguje. Nic z toho vám neudělá z vašeho 10cm penisu 23cm macka.

 

Zvětšení je pouze optické


Výsledek je většinou pouze malý, anebo jen optický. Reálně vám žádná z těchto metod penis nezvětší. Tyto možnosti vám pouze pomohou lépe prokrvit vaše intimní partie, případně posílit svaly pánevního dna.

Sexuolog Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. říká: „Na internetu najdete spoustu klamavých reklam na pomůcky a přípravky, které slibují trvalé zvětšení penisu. Nedokáže to však žádný. Pánové, které trápí komplex malého penisu, by se měli soustředit spíše na skutečnou sexuální výkonnost a schopnost ženy uspokojit. To může být pro temperamentní a sexuchtivé dámy zajímavější než pouhá délka pánského přirození.”

 

Jak reálně zvětšit penis?


Ovšem existují dvě účinné metody, díky které váš penis skutečně vyroste - hubnutí a oholení.

Pokud jste totiž v pase trochu macatější, logicky váš penis vypadá opticky oproti vašemu většímu bříšku malý. Stačí tedy trochu zhubnout, vyrýsovat svaly a váš penis bude okamžitě vypadat větší.

Stejně tak to platí i o vašem porostu. Je sice pravda, že chlap nemusí být perfektně oholený, ale na druhou stranu, pokud trochu zkrátíte ta křoviska, která vám vyrašila ve vašem klíně, penis konečně vykoukne na světlo světa a bude opět vypadat větší.

 

Jak uspokojit partnerku bez zvětšování penisu?


Ovšem, pánové, nezapomeňte na to, že ani nejdelší penis na světě vám nezajistí úspěch v posteli! Můžete mít v kalhotách obřího macka, můžete se pyšnit světovými rekordy, můžete svou velikostí konkurovat kdejakému pornoherci, ale pokud budete „zdechlý slimák”, žádnou ženu tím neohromíte ani neuspokojíte.

Sexuolog Jan Raboch ve své knize O sexualitě a partnerských vztazích uvádí: „Pro spokojenost tělesného soužití muže a ženy je velikost penisu zcela nevýznamným faktorem.”

 

Důležitější než velikost je pevná erekce


Pevnost, kvalita erekce, délka pohlavního styku. To je to, oč tu běží. To je to, co ženy hlavně zajímá. Věřte nám, že na velikosti penisu skutečně nezáleží!

Proto nezapomeňte na účinný doplněk stravy Amarex, který vám pomůže dosáhnout v posteli skvělých výsledků! Díky Amarexu zpevníte svou erekci, podpoříte svůj výkon v posteli, zvýšíte chuť na sex a udržíte delší dobu kvalitní a pevnou erekci. To je to, díky čemu partnerku skutečně oslníte.

Amarex obsahuje pouze extrakty z tradičních bylin, jako je kotvičník zemní či maca peruánská. Nemá tedy žádné nežádoucí účinky.

S Amarexem na prodlužování penisu rázem zapomenete! Vyzkoušejte Amarex - 100% přírodní podporu erekce.

 

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím