Je bezpečné používat erekční kroužek?

Snaha o lepší sexuální výkonnost je věčná. Muži již od nepaměti využívají všech možných i nemožných způsobů k tomu, aby vylepšili kvalitu své erekce či prodloužili dobu jejího trvání a svoji výdrž. Dnešní doba není výjimkou, ba právě naopak. Kvalita sexuálního prožitku je považována za velmi důležitou věc a podle toho je k ní přistupováno. Jedním ze způsobů, jak ji zlepšit, je i erekční kroužek. Je ale bezpečný?

Co je erekční kroužek a k čemu se používá?

Pod pojmem erekční kroužek se skrývá erotická pomůcka pro muže, kterým slouží k delšímu udržení erekce. V souladu se svým názvem má podobu neuzavřeného kovového či silikonového kroužku (existují ale i kroužky z jiných materiálů), který se nasazuje ke kořenu penisu.

Ve chvíli, kdy dojde ke ztopoření penisu, erekční kroužek začne penis škrtit a tím zabrání v odtoku krve z jeho cév. Výsledkem je pevnější erekce, zvýšená výdrž a intenzita sexuálního prožitku.

Ačkoliv existují i verze speciálně upravené tak, aby pomůcka dráždila také partnerku, hlavním důvodem používání je zmíněná podpora mužova výkonu.

Jak erekční kroužek správně používat? A je to bezpečné?

Erekční kroužek se nasazuje na alespoň částečně ztopořený penis a pro snazší nasazení je možné použit lubrikant. Používat by se neměl déle než 30 minut. A je třeba si uvědomit, že se nejedná o způsob léčby erektilní dysfunkce. V lehčích případech může sice coby doplněk pomoci, onemocnění jím ale léčit nelze, naopak, může dojít k jeho zhoršení.

Kdo by erekční kroužek neměl používat

V případě jakýchkoliv zdravotních problémů je tak třeba použití erekčního kroužku vždy zkonzultovat s lékařem. Obecně není erekční kroužek rozhodně vhodný pro muže s onemocněním srdce a cév, stejně jako pro ty, kdo mají jakékoliv problémy s močením. Stejně tak by se erekční kroužek neměl nikdy používat v kombinaci s užíváním alkoholu nebo drog.

Rizika použití erekčního kroužku

Rizika použití erekčního kroužku souvisí také s možností, že se na penisu „zasekne“ a nebude možné jej sejmout. V takovém případě je třeba vždy vyhledat co nejdříve lékařskou pomoc, neboť hrozí i vážnější poškození trvalejšího charakteru.

Přípravek Amarex pro zlepšení sexuálního výkonu

Erekci a sexuální výkon lze ale podpořit i jinak. Doporučit lze přírodní přípravek Amarex. Ten využívá mixu aktivních látek rostlin jako kotvičník zemní či maca peruánská. Ve formě kapslí s extraktem se užívá 30 - 60 minut před plánovaných stykem.

Kapsle Amarex se vyznačují složením s extra vysokou koncentrací účinných přírodních látek a efektivním působením. Přípravek je dostupný bez lékařského předpisu a díky svému přírodnímu složení je k organismu velmi šetrný, bez nežádoucích vedlejších účinků.

Přírodní přípravek Amarex lze doporučit jako podporu snah o zlepšení kvality erekce a sexuálního výkonu. Jakékoliv vážnější poruchy erekce je třeba řešit s lékařem.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím