Přerušovaná soulož

Chcete prodloužit sex se svou partnerkou, ale zároveň nechcete nečekaně počít miminko? Pak vám přinášíme praktiku, která vám pomůže s obojím. Přerušovaná soulož. Jednoduchá technika, kterou praktikují páry už od nepaměti. Jak správně na přerušovanou soulož? Co všechno byste měli o přerušované souloži vědět? Je to 100% spolehlivá prevence před nechtěným otěhotněním? A stojí vůbec přerušovaná soulož za to? To zjistíte zde.

 

 

Co je přerušovaná soulož?


Přerušovaná soulož je druh sexuální techniky, kdy muž těsně před vyvrcholením vytáhne penis z vagíny ženy a vyvrcholí mimo vagínu. Nedojde tak k uvolnění spermií do dělohy a tedy k možnému oplodnění vajíčka. Jedná se o jednu z nejstarších antikoncepčních metod na světě. Ovšem s největší šancí na selhání.

 

Jak správně praktikovat přerušovanou soulož?


Aby totiž nedošlo k nechtěnému otěhotnění, je potřeba, aby byl muž dostatečně zkušený a přesně věděl, kdy musí vytáhnout penis z vagíny. Dále musí dokonale znát své tělo. A v neposlední řadě nesmí trpět tzv. předčasnou ejakulací, tedy stavem, kdy ejakuluje zcela nečekaně a nekontrolovaně předčasně. Rozhodně to tedy není technika vhodná pro každého.

 

Pro koho není přerušovaná soulož vhodná?


Do přerušované soulože by se určitě neměli vrhat začátečníci. V takovém případě máte skoro 75% šanci na selhání. Raději zvolte jinou formu antikoncepce, a to například kondom. Nebudete díky tomu tak ve stresu, nebudete se bát selhání a nebudete na to muset pořád myslet, ale sex si dosyta užijete.

 

Rizika přerušované soulože


Bohužel ale ani včasné vytažení penisu z vagíny ještě nezaručí ochranu před nechtěným oplodněním. I během samotné soulože se totiž z penisu vylučuje čirá tekutina, tzv. preejakulát. A už i ten obsahuje spermie.

K oplodnění tedy může dojít i přesto, že muž vytáhl penis z vagíny včas. U přerušované soulože se proto uvádí spolehlivost zhruba jen 81 až 96 %.

 

Největší výhody přerušované soulože


Ovšem přerušovaná soulož neslouží jen jako antikoncepční technika. Jedná se i o skvělý způsob k prodloužení pohlavního styku.

Nevydržíte při sexu příliš dlouho? Už po pár sekundách většinou ejakulujete? Nedokážete kvůli tomu svou partnerku dostatečně uspokojit? Pak vyzkoušejte přerušovanou soulož.

Vždy, kdy už na sobě ucítíte, že se blíží vrchol, penis z vagíny vytáhněte a dejte si na chvilku pauzu. Poté opět pokračujte. Takto můžete sex prodloužit až o několik desítek minut. Pokud jste toho schopen, můžete o pauzách partnerku uspokojovat orálně či ručně, takže se mezitím nebude nudit.

 

 

Prodloužení sexu i bez přerušované soulože


Dalšími způsoby, jak prodloužit sex, a to i bez přerušované soulože, je častá masturbace. Masturbujte třeba i hodinu před samotným pohlavním stykem a uvidíte, že při sexu vydržíte mnohem déle.

Existují také speciální znecitlivující gely, které taktéž pomáhají prodloužit sex. Tyto znecitlivující gely znecitliví žalud vašeho penisu nebo uzdičku penisu a díky tomu jsou přijímané sexuální podněty mnohem slabší. Během sexu tak vydržíte citelně déle.

 

MUDr. Václav Urbánek, CSc. vysvětluje: „Váš lékař vám může předepsat některý z místně znecitlivujících přípravků, kterými docílíte přiměřeného snížení dotykové citlivosti penisu. Aplikují se v tenké vrstvě na celý povrch žaludu pohlavního údu, a to pod kondom. V některých případech postačí anestezovat jen oblast uzdičky na mužské předkožce. Místně znecitlivující přípravky vyrobená ve formě masti je zapotřebí na penis aplikovat přibližně třicet minut před souloží, ve formě gelu patnáct minut před souloží a ve formě spreje pouhých pět minut před souloží.”

 

Ovšem naprostým základem, který pomáhá vždy a za každých okolností, je zajistit pravidelnost v pohlavních stycích. Pokud totiž vznikne mezi jednotlivými pohlavními styky k většímu časovému výpadku, tak pak při následném pohlavním styku u každého muže nastoupí tendence k předčasné ejakulaci. To je naprosto přirozené a normální.

Účinné metody prodloužení sexu shrnuje také MUDr. Barbora Bačová z Kliniky pracovního a cestovního lékařství Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze: „Pokud chcete váš pohlavní styk prodloužit, zkuste jiné polohy, dále můžete vyzkoušet různé znecitlivující krémy, spreje nebo kondomy. Někdy je příčinou příliš nízká frekvence pohlavního styku. Pomáhá také těsně před vyvrcholením stisknout penis těsně za žaludem. Navíc je šance, že s přibývajícím věkem se vaše výdrž bude prodlužovat.”

 

Podpora erekce s přírodními doplňky stravy


Pro podporu erekce a prodloužení pohlavního styku ovšem skvěle funguje také přírodní doplněk stravy Amarex. Jedná se o unikátní přípravek s výtažky z účinných rostlin. Nachází se v něm extrakt z kotvičníku zemního, macy peruánské, muira puama, dále v něm najdete L-Arginin, L-Citrulin, Vitamín C či piperin. Jedná se o přírodní afrodiziakum.

Amarex je volně prodejný doplněk stravy a nepotřebujete k němu tedy lékařský recept. Pomáhá podpořit erekci, zvýšit sexuální libido, zlepšit výdrž v posteli a podpořit prokrvení penisu. I díky Amarexu v posteli vydržíte déle. Stačí užít jednu tobolku zhruba hodinu před plánovaným sexem. Můžete jej navíc bez obav užívat i dlouhodobě.

 

 

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím