Zvětšená prostata a erekce

Prostata je tématem mnoha mužů. Postupem věku se zvětšuje a časem s ní proto mohou nastat jisté problémy. Zvětšená prostata však nemá pouze vliv na noční výlety na záchod, ale i na řádnou erekci

Vliv zvětšené prostaty na erekci 

Zbytnělá prostata u mužů utlačuje močovou trubici. Nejen moč, ale také ejakulát, pak nemůže proudit, jak má. Zároveň dochází k nedostatečnému prokrvení penisu. S tím jsou spojené i potíže s erekcí.

Navíc může zvětšená prostata končit i zánětem nebo dokonce rakovinou. Počínající problémy však nutně nemusí vést ke špatným koncům. Vaše prostata bude jen potřebovat více péče. 

Prostata a sex 

Zvětšená prostata se dříve či později dotkne většiny mužů. Sex pak není zdaleka tak příjemný a nastalé problémy s erekcí na skvělé formě rozhodně nepřidávají. Kvalitní sexuální prožitek je přitom s přibývajícím věkem pro muže stále důležitější.  

Problém je třeba vyřešit 

Bez sexu by život nebyl ani zdaleka tak fajn. Problémy s prostatou a následné potíže s erekcí je dobré řešit ihned, jakmile přijdou. Volný trh dnes nabízí řadu doplňků stravy pro podporu erekce, které mužům nabízí diskrétní pomoc bez nutnosti rozebírání choulostivého tématu s lékařem.

Nejde jen o pilulky používané před sexem, ale o dlouhodobější řešení celého problému. Složení těchto výrobků by vždy mělo obsahovat extrakty z bylin, nikoli pouze sušené části.  

Amarex men complex 

Amarex men complex je doplněk stravy, který se užívá denně bez ohledu na to, zda proběhne sex. Celkově napomáhá vyvážení organismu a zmírnění hladiny stresu a pečuje také o zdraví prostaty 

  • Zlepšuje libido a plodnost 
  • Erekce bude pevná a intenzivní 
  • Sex je delší a kvalitnější 
  • Dodává vitalitu a energii 

Amarex men complex je přírodní produkt, který nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky. Užívají se 2 – 3 kapsle denně po dobu minimálně tří měsíců. Výsledky budou znát již dva týdny po počátku užívání.

Amarex men complex nabízí pomoc nejen pro postelové hrátky, ale i pro celkové zlepšení fyzické i psychické pohody každého muže.   

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím