Sex na pláži, proč nemusí být tak romantický jako ve filmech?

Sex na pláži je romantická kratochvíle. Jak na to, abyste si ho skutečně užili? Následující zásady je dobré si zapamatovat.

sex na pláži

Pozor na vodu i písek

Na pláž si s sebou vezměte v první řadě deku. Písek nalepený úplně všude vypadá totiž efektně maximálně tak na filmových záběrech. Pozor zejména na to, aby se vám písek nedostal až na intimní partie. Je to vrcholně nepříjemné, dokonce až bolestivé.

Připravte si do pohotovosti i lubrikant, a to nejlépe na bázi silikonu. Voda má u ženy značně neblahý vliv na přirozenou lubrikaci. Sex by tak mohl být nepříjemný až bolestivý. A pozor, chraňte se kondomem, pokud nejste zrovna na líbánkách, kde si míníte „zadělat“ na miminko.

Zejména pokud podlehnete vášni s někým, koho dobře neznáte, určitě si jako formu ochrany vezměte kondom. Pokud použijete silikonový lubrikant, nijak se jeho ochranná funkce nenaruší, kondomy není vhodné používat jen s lubrikanty na bázi oleje.

Hlavně v soukromí

Důležité je zajistit si i dostatek soukromí. Při sexu na pláži určitě nechcete být rušeni skupinkami turistů a zvídavými dětmi výletníků či doprovázeni pohoršenými pohledy z oken protějšího hotelu.

Pozor na zákon

A pozor dbejte také na to, jak se k podobným letním hrátkám staví zákon. Pokud vás nachytají strážci zákona například v Chorvatsku, hrozí vám pokuta ve výši 25 až 150 eur. V Bulharsku jsou ale naopak velmi tolerantní a přistihnou-li vás uniformovaní muži, maximálně vám domluví, že byste se měli uklidit do soukromí.

Mějte na paměti, že ne všechny praktiky jsou vhodné pro provozování venku. Takový orální či anální sex si raději nechte do jiného prostředí. Písek ani slaná voda nejsou příjemné v ústech ani kdekoli jinde.

Pomozte si k pevné erekci

Sex na pláži s sebou tedy nese nejen příjemné vzrušení, ale zároveň i nervozitu. Ta bývá důvodem, proč muži mohou v sexu na pláži častokrát selhat. Zkrátka se jim nepostaví.

Chcete si romantické chvilky na pláži ve dvou skutečně užít? Spolehněte se na přípravek Amarex, který podporuje erekci, zvyšuje sexuální výkon, podporuje libido a má příznivý vliv na sexuální zdraví muže. Stačí jej užít v množství 2 až 3 tablet cca půl hodiny před pohlavním stykem.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím