Nové

Sex na pláži, proč nemusí být tak romantický jako ve filmech?

Sex na pláži je romantická kratochvíle. Jak na to, abyste si ho skutečně užili? Následující zásady je dobré si zapamatovat.

03.06.2021

Celý článek

Masáž prostaty: Tak trochu jiná masáž

Pod pojmem masáž si většina z nás představí umění maséra uvolnit ztuhlé svaly, osvěžit a zregenerovat celé naše já. Vyzkoušejte s partnerem masáž, kde je ztuhnutí naopak žádoucí… Masáž prostaty.

10.06.2021

Celý článek

Zakřivení penisu: Na kterou stranu směřuješ, penise?

Stejně jako ženy řeší tvar a velikost prsou, věnují muži stejnou pozornost svému klenotu. Touží, aby byl velký, objemný, pevný a rovný. Mírné zakřivení je ale přirozené, 100% rovný penis má jen minimum mužů. Navíc dle průzkumů ženy preferují muže s mírně zakřiveným penisem kvůli lepšímu dráždění stěn pochvy a bodu G. Proč vlastně muži mají zakřivený penis?

10.06.2021

Celý článek

Díky doplňkům stravy se do vaší ložnice opět vrátí vášeň

Potíže s erekcí mohou potrápit každého dospělého muže. Čím ji můžete účinně podpořit? Pro podporu erekce jsou vhodné především certifikované přípravky.

17.06.2021

Celý článek

Dojení penisu: Jednoduchá metoda s překvapivým efektem

Technika zvaná jelqing nebo též dojení penisu je mezi muži velmi oblíbená. Proč a jak se správně provádí?

17.06.2021

Celý článek

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím