Nové

Masturbace a velikost penisu: Zvětšuje jej nebo zmenšuje?

Velikost penisu je pro muže velmi citlivým tématem. Řada mužů si pokládá otázku, kolik centimetrů je dost, zda není jejich penis příliš malý a jestli jej lze zvětšit. Má v tomto směru vliv také masturbace? Zvětšuje nebo zmenšuje masturbace penis? A nemůže příliš mnoho masturbace ohrozit vaši délku?

02.09.2021

Celý článek

Špatný sex není důvod k panice: Zde je 5 tipů, jak zlepšíte milování

I fungující páry se mohou dostat do stádia, kdy jejich milostný život není takový, jak by si představovaly. Není to však důvod k panice, hledání útěchy v cizí náruči nebo rovnou k rozchodu. Co je příčinou nudného sexu a jak se dá takový stav řešit? Pojďme se na to podívat.

02.09.2021

Celý článek

Příznaky neplodnosti u mužů

Neplodnost je problém, který je v současné době skloňován stále častěji. Zatímco v minulosti se příčina hledala především u žen, nové výsledky jasně ukazují, že problémy mají ženy a muži prakticky ve stejné míře. Jak mají ale muži poznat, že se jich problém týká? Jaké jsou příznaky neplodnosti u mužů? A co v případě podezření dělat?

09.09.2021

Celý článek

Erektilní dysfunkce

Pokud není muž schopen udržet erekci ve chvíli, kdy je to třeba, jedná se o okamžik ostudný, ve většině případů ale nejde v době naší moderní a velice vyspělé medicíny o problém neřešitelný. Problém erektilní dysfunkce se navíc v současné době netýká pouze starší generace. Naopak, do ordinace lékařů se dnes bohužel dostávají ve velkých počtech i muži středního věku.

09.09.2021

Celý článek

6 cviků na erekci proti erektilní dysfunkci

Erektilní dysfunkce je nepříjemný pánský problém. Naštěstí existuje účinná pomoc. Bránit se proti němu můžete mimo jiné i cvičením. Těchto 6 cviků vám pomůže.

16.09.2021

Celý článek

Impotence u mladých mužů: Co ji způsobuje? Jak ji řešit?

Impotence je problém, o kterém se nikomu nemluví zrovna lehce. Bohužel však nebývá v současné době nikterak výjimečný, a to ani u mladých mužů. Kde se ale tento problém vlastně bere? A jak jej řešit?

16.09.2021

Celý článek

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím