Nové

Erotický večer nejen ve dvou: Jak na masáž penisu?

Masáže jsou známou relaxační technikou. A masáž penisu je obdobně uvolňující aktivitou. Provádět lze v páru, případně ji muž zvládne i sám. Jak na to?

29.04.2021

Celý článek

Jak prodloužit pohlavní styk?

Býváte během sexu hodně rychle hotový? Ne jednou se vám už stalo, že jste se udělal mnohem dříve než vaše partnerka? Trápí vás to, protože byste chtěl i svou partnerku dostatečně uspokojit? Nebojte, není s vámi vůbec nic špatně. Jen zkrátka trpíte předčasnou ejakulací. Dokonce podle statistik se v průměru až 50 % mužů někdy ve svém životě setkalo s příliš rychlým vyvrcholením. Ovšem není to konec světa. Stačí se na to zaměřit a dá se to poměrně účinně zlepšit. Jak na to? Jak prodloužit pohlavní styk? To zjistíte právě zde.

18.02.2021

Celý článek

Nejlepší sexuální polohy do auta

Blíží se léto, což znamená, že na mezích bude dostatečně teplo. Ty ovšem naštěstí nebudete potřebovat, když si k srdci vezmete náš návod. Které polohy se nejlépe hodí, pokud si s partnerkou chcete užít v autě?

22.04.2021

Celý článek

Nechuť k sexu u muže, jak ji řešit?

Nechuť k sexu pro vztah představuje zásadní problém. A nezáleží na tom, zda trápí muže nebo ženu. Proč jí muži obvykle propadají a jakým způsobem to lze řešit?

22.04.2021

Celý článek

Afrodiziakum

Afrodiziaka byla známá již ve starověku a středověku, kdy se používala např. při čarodějnických obřadech, kde se z rostlin vařily různé nápoje na podporu sexuální touhy. Přírodní afrodiziaka zde.

14.09.2019

Celý článek

Jak zlepšit erekci svépomocí?

Problém s erekcí trápí řadu mužů. Ti se přitom často stydí o svém problému hovořit. Řešení problému máte přitom na dosah ruky, erekci lze zlepšit i svépomocí. Jak na to?

01.04.2021

Celý článek

Nejlepší bylinky na podporu erekce

Dnešní hektický způsob života bohužel poměrně často způsobuje snížení sexuálního apetitu a u mužů potíže s erekcí. Naštěstí však existuje již spousta způsobů, jak tyto potíže řešit, nebo je alespoň zmírnit.

11.03.2021

Celý článek

Jak vyřešit příliš velkou citlivost penisu

Ačkoliv se o tom moc nemluví, mnoho mužů trpí tak citlivým penisem, že jim to často nemusí být vůbec příjemné. Není to nic neobvyklého, citlivost intimních partií je velmi individuální a každý ji má zkrátka na jiné úrovni. V tomto článku se podíváme na to, jak zvýšenou citlivost penisu snížit.

13.05.2021

Celý článek

Muira puama

Muira puama, česky voňatec vejčitý, je rostlina s pozoruhodnými účinky. Kde se používá a jaký vliv má na lidské zdraví? To se dozvíte právě zde.

04.03.2021

Celý článek

Jak udržet erekci i ve vyšším věku?

Problémy s erekcí jsou typickým neduhem, který se v mnoha případech zhoršuje s věkem. Uchovat si sexuální vitalitu i do pozdějšího věku je však možné. Jak na to?

25.02.2021

Celý článek

Dopřejte si něžný sex. Jak na něj?

Něžný sex je to, co se mnoha ženám líbí. Pánové přitom mnohdy netuší, jak na něj a jak by měli svou partnerku adekvátně uspokojit.

24.06.2021

Celý článek

L-Arginin

L-Arginin, nebo také jen Arginin, je esenciální aminokyselina, která je pro člověka velmi důležitá. Lidský organismus ji však nedokáže vždy vytvářet sám a tak může poměrně snadno nastat jeho nedostatek. Kde se L-Arginin přirozeně nachází? Proč je pro tělo důležitý? A jaké je jeho správné dávkování?

18.03.2021

Celý článek

Co je to libido?

Libido je definováno jako sexuální touha či pohlavní pud. Zdravá míra libida je velmi důležitá pro zdraví sexuálního života a správný sexuální prožitek.

20.05.2021

Celý článek

Impotence - co to je a jak se dá řešit?

Impotence, nebo též erektilní dysfunkce, je opravdu nepříjemný problém, se kterým se musejí někteří muži potýkat. Jde o dlouhodobě trvající potíže s dosažením a udržením erekce. Jaké způsoby řešení existují? A proč vůbec impotence vzniká?

25.03.2021

Celý článek

Zvětšená prostata trápí téměř každého muže nad 50 let: Jak s ní bojovat?

Zvětšená prostata patří mezi klasické mužské problémy. Proč k ní dochází a jaký vliv má na erekci? A hlavně, jak se dá tomuto problému předcházet?

29.04.2021

Celý článek

Prášky na erekci pomohou vyřešit váš problém

S erektilními problémy se potýká zhruba 50 % mužů středního věku. Moderní medicína ovšem nabízí možnosti, jak je řešit. Jaké jsou výhody a úskalí prášků na erekci?

06.05.2021

Celý článek

Sex na pláži, proč nemusí být tak romantický jako ve filmech?

Sex na pláži je romantická kratochvíle. Jak na to, abyste si ho skutečně užili? Následující zásady je dobré si zapamatovat.

03.06.2021

Celý článek

Dojení penisu: Jednoduchá metoda s překvapivým efektem

Technika zvaná jelqing nebo též dojení penisu je mezi muži velmi oblíbená. Proč a jak se správně provádí?

17.06.2021

Celý článek

Úspěšná podpora erekce pro každého

Erektilní dysfunkce trápí řadu mužů. Jak se tyto potíže projevují? Koho se týkají? Jak se jim vyhnout? A hlavně - jakým způsobem je lze účinně řešit?

06.05.2021

Celý článek

Co dělat při nedostatečné erekci ve vyšším věku

Ve vyšším věku muži velmi často trpí potížemi s erekcí. To je ve většině případů naprosto normální a není na tom nic neobvyklého. Erektilní dysfunkcí trpí podle statistik zhruba polovina veškerých mužů mezi 40 a 70 lety, nicméně objevit se samozřejmě může i u mladších mužů.

13.05.2021

Celý článek

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím