Dojení penisu: Jednoduchá metoda s překvapivým efektem

Technika zvaná jelqing nebo též dojení penisu je mezi muži velmi oblíbená. Proč a jak se správně provádí?

Co je dojení penisu alias jelqing

Malý penis je trápením řady mužů. Jsou tak ochotni podstoupit téměř cokoliv kvůli tomu, aby jejich chlouba byla alespoň o něco větší. Mnozí muži tvrdí, že právě jelqing jim napomohl ke zvětšení penisu.

Tzv. dojení penisu by podle některých teorií mělo zajistit zvýšení množství krve, které se do penisu dostává. Podle jiných vysvětlení funguje zvětšení pomocí dojení penisu tak, že se tlakem vytvoří drobné trhlinky ve svalových vláknech.

Jde v podstatě o manuální cvičení, jehož účelem je penis prodloužit a přidat mu na objemu. Metoda je to proto velice jednoduchá a věnovat se jí můžete i vy. Navíc je bezbolestná a absolutně bezpečná.

Jelqing je cvičení pro každého

Na rozdíl od užívání tablet neznámého složení s pochybným efektem nebo riskantního chirurgického zákroku vám v tomto případě nehrozí žádné poškození zdraví. Cviky na penis vám při správném provedení nemohou nijak ublížit.

Co budete na dojení penisu potřebovat?

Na počátku je však důležité se vybavit kvalitním lubrikantem, který napomůže zabránit odřeninám. Základem je úchop. Penis chytněte těsně pod žaludem pomocí palce a ukazováčku. Protože tato výchozí pozice je jako byste chtěli penis podojit, říká se technice právě i dojení penisu.

Jak se jelqing provádí

  1. Penis mírně natahujte po dobu zhruba 15 sekund. Potom povolte.
  2. Znovu natáhněte, držte a povolte.
  3. Takto cvičení opakujte minimálně 20x.

Správně byste měli v penisu cítit jemné pnutí. Postupně byste měli díky tréninku vydržet vyšší počet opakování. Jelqing je vhodné provádět každý den.

Cvičení by však nemělo být nijak nepříjemné nebo dokonce bolestivé. Pokud tomu tak je, okamžitě přestaňte, mohli byste si ublížit. Rozhodně je chybou praktikovat tuto techniku v plné erekci. Tu raději využijte k jinému účelu.

Jak podpořit silnou a pevnou erekci?

A co když máte na sex chuť, ale erekce se nedostavuje? Podpořte ji přírodním bylinným prostředkem, který vám s erekcí pomůže. Vyzkoušejte Amarex, doplněk stravy založený na certifikovaných rostlinných extraktech. Tento přípravek má extra silné složení, bez nežádoucích vedlejších účinků, uživatelé uvádí nástup účinků do 30 - 60 min. Slouží pro účinnou podporu erekce, zvýšení libida a zkvalitnění sexuálního prožitku. Stačí si vzít 30 až 60 minut před stykem 2 až 3 tabletky.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím