Nové

Jak zlepšit erekci svépomocí?

Problém s erekcí trápí řadu mužů. Ti se přitom často stydí o svém problému hovořit. Řešení problému máte přitom na dosah ruky, erekci lze zlepšit i svépomocí. Jak na to?

01.04.2021

Celý článek

Impotence - co to je a jak se dá řešit?

Impotence, nebo též erektilní dysfunkce, je opravdu nepříjemný problém, se kterým se musejí někteří muži potýkat. Jde o dlouhodobě trvající potíže s dosažením a udržením erekce. Jaké způsoby řešení existují? A proč vůbec impotence vzniká?

25.03.2021

Celý článek

L-Arginin

L-Arginin, nebo také jen Arginin, je esenciální aminokyselina, která je pro člověka velmi důležitá. Lidský organismus ji však nedokáže vždy vytvářet sám a tak může poměrně snadno nastat jeho nedostatek. Kde se L-Arginin přirozeně nachází? Proč je pro tělo důležitý? A jaké je jeho správné dávkování?

18.03.2021

Celý článek

Nejlepší bylinky na podporu erekce

Dnešní hektický způsob života bohužel poměrně často způsobuje snížení sexuálního apetitu a u mužů potíže s erekcí. Naštěstí však existuje již spousta způsobů, jak tyto potíže řešit, nebo je alespoň zmírnit.

11.03.2021

Celý článek

Muira puama

Muira puama, česky voňatec vejčitý, je rostlina s pozoruhodnými účinky. Kde se používá a jaký vliv má na lidské zdraví? To se dozvíte právě zde.

04.03.2021

Celý článek

Jak udržet erekci i ve vyšším věku?

Problémy s erekcí jsou typickým neduhem, který se v mnoha případech zhoršuje s věkem. Uchovat si sexuální vitalitu i do pozdějšího věku je však možné. Jak na to?

25.02.2021

Celý článek

Jak prodloužit pohlavní styk?

Býváte během sexu hodně rychle hotový? Ne jednou se vám už stalo, že jste se udělal mnohem dříve než vaše partnerka? Trápí vás to, protože byste chtěl i svou partnerku dostatečně uspokojit? Nebojte, není s vámi vůbec nic špatně. Jen zkrátka trpíte předčasnou ejakulací. Dokonce podle statistik se v průměru až 50 % mužů někdy ve svém životě setkalo s příliš rychlým vyvrcholením. Ovšem není to konec světa. Stačí se na to zaměřit a dá se to poměrně účinně zlepšit. Jak na to? Jak prodloužit pohlavní styk? To zjistíte právě zde.

18.02.2021

Celý článek

Sexuální polohy

Je jich nepřeberné množství. Mohou se provozovat prakticky kdekoliv. Každý si najde tu svou oblíbenou. Sexuální polohy. Odjakživa lidi fascinovaly, protože se s nimi dá prakticky donekonečna experimentovat. Jaké jsou tedy ty nejlepší? Jaké zajímavé sexuální polohy můžete vyzkoušet ve vodě, jaké naopak v autě a jaké jsou vhodné v těhotenství? Na to všechno mrkneme v tomto článku.

14.09.2020

Celý článek

Kegelovy cviky

Svaly pánevního dna. Skupinka malých svalů, o kterých většina lidí vůbec ani neví, že je mají. Přitom se právě tyto svaly podílí na udržení moči během celého dne, na udržení pevné erekce, anebo na dostatečné erotické stimulaci. Jak je můžete posílit? Jak získat z těchto svalových partií maximum? Vyzkoušejte Kegelovy cviky.

13.09.2020

Celý článek

Přerušovaná soulož

Chcete prodloužit sex se svou partnerkou, ale zároveň nechcete nečekaně počít miminko? Pak vám přinášíme praktiku, která vám pomůže s obojím. Přerušovaná soulož. Jednoduchá technika, kterou praktikují páry už od nepaměti. Jak správně na přerušovanou soulož? Co všechno byste měli o přerušované souloži vědět? Je to 100% spolehlivá prevence před nechtěným otěhotněním? A stojí vůbec přerušovaná soulož za to? To zjistíte zde.

06.09.2020

Celý článek

Testosteron

Víte, co dělá muže mužem? Díky čemu je chlap pořádným alfa samcem? Že by to bylo velké auto, drsné tetování nebo třeba krásná žena po jeho boku? Ani jedno! Testosteron je to, co dělá muže mužem. To je to, díky čemu mají chlapi typické ochlupení, jsou pořádnou horou svalů a mohou se pyšnit pevnou erekcí. Jenže, co když má chlap testosteronu v těle málo? Co když mu testosteron v organismu chybí?

30.08.2020

Celý článek

Kámasútra

Od nepaměti jsou lidé ovládání chtíčem. Sex milujeme a ještě raději v něm experimentujeme. Poloha zezadu, na koníčka nebo misionář zdaleka nejsou jediné, kterými si lidé své sexuální radovánky zpestřují. Chybí vám inspirace? Je vaše milování stereotypní? Je to pořád to samé dokola? Pak zkuste nahlédnout do stránek starobylé erotické knihy, která si udržuje svou oblibu už více než 1500 let. Kámasútra.

Co v ní vlastně najdete? Jak z ní vytěžit maximum? Jak správně praktikovat polohy z Kámasútry? A jaké polohy jsou ideální pro začátečníky?

26.08.2020

Celý článek

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím