Jaké bývají nejčastější manželské sexuální problémy?

I když máte fungující vztah, v posteli vám to může z různých příčin skřípat. Které jsou ty nejčastější? Jaké bývají nejčastější manželské sexuální problémy?

Stereotyp

Stereotyp je strašákem všech dvojic, které spolu ložnici sdílejí už delší dobu, případně už dokonce mají společné potomky.

Náprava není tak složitá, jak by se mohlo zdát. Partnerský život si můžete okořenit experimenty – novými praktikami, polohami, místem, kde se budete sexu věnovat, případně i erotickými pomůckami. Důležité je se hlavně nestydět a o svých pocitech a touhách komunikovat. Jak se říká „Líná huba, holé neštěstí“.

Vaginální suchost

Vaginální suchost je pro dámy velmi ožehavé téma. Týká se až poloviny žen ve věku nad 45 let. Znemožňuje jim si plnohodnotně užít sexuální styk.

Tento problém spočívá v nedostatečném zvlhčení poševní sliznice a její zhoršené regeneraci. Pohlavní styk je bolestivý, navíc je žena náchylná na vznik drobných poranění. To je nejen opět bolestivé, ale tyto oděrky jsou doslova vstupní branou pro infekce. Potíže se nejčastěji řeší aplikací mastí a krémů.

Snížené libido

Na počátku vztahu se o sexuální soulad jednoduše postará chemie. Po nějakém čase však můžete zjistit, že vaše libido funguje rozdílně. Zatímco muž vyžaduje sex prakticky denně, partnerce vyhovuje frekvence jen jednou týdně. Ale i naopak, náruživější půlkou páru může být žena.

Psychologové a sexuologové opět doporučují hlavně komunikaci. Je potřeba identifikovat příčinu. Je vaše libido zkrátka odlišné nebo problém souvisí přímo s partnerem a vy z objektivních příčin nemáte na dovádění pod peřinou chuť? Pokud zjistíte, kde je ve vztahu problém, můžete ho začít i smysluplně řešit.

Nedostatečná erekce

Palčivý problém, o kterém se nahlas nemluví, to je nedostatečná erekce. Jak už bylo řečeno, představa, že žena je tou, kterou většinou „bolí hlava“, zatímco muž se neustále dožaduje sexu, je značně zkreslená.

Také pánové se do intimních radovánek mnohdy nehrnou, a to především z obavy, že nepodají dostatečný výkon a partnerku zklamou. Nedostatečná erekce je další častou příčinou manželských problémů. Řešení spočívá v úpravě životního stylu a užívání vhodných preparátů.

AMAREX MEN COMPLEX jako účinná podpora erekce

Doporučit lze pro podporu erekce především přírodní prostředky. Ty nemívají žádné vedlejší účinky a jsou volně prodejné bez nutnosti lékařského předpisu. Jedním z nich je AMAREX MEN COMPLEX.

Určen je pro:

  • podporu erekce

  • zvýšení sexuálního výkonu

  • podporu libida

  • zkvalitnění sexuálního prožitku

Užívá se dlouhodobě, a to každý den. Pro dostatečný efekt je potřeba v braní vytrvat alespoň 3 měsíce. Přípravek je volně prodejný na internetu, dostupný bez lékařského předpisu. A nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím