Zakřivení penisu: Na kterou stranu směřuješ, penise?

Stejně jako ženy řeší tvar a velikost prsou, věnují muži stejnou pozornost svému klenotu. Touží, aby byl velký, objemný, pevný a rovný. Mírné zakřivení je ale přirozené, 100% rovný penis má jen minimum mužů. Navíc dle průzkumů ženy preferují muže s mírně zakřiveným penisem kvůli lepšímu dráždění stěn pochvy a bodu G. Proč vlastně muži mají zakřivený penis?

zakřivení penisu

Za vším hledej tělíska

Pánská chlouba se mimo jiné skládá ze dvou dlouhých a elastických topořivých tělísek, které jsou umístěny rovnoběžně podél penisu. Jelikož jejich velikost není stejná, mužské přirození přirozeně směřuje na jednu stranu.

Mírně zakřivený penis vypadá opticky menší, což při sexu nehraje žádnou roli. Důležitá je hlavně pevnost, kvalita erekce a také muž jako takový. Co s rovným penisem, když muž má pokřivený charakter?!

Natahovače penisů

Komu vadí zakřivený penis, může zkusit natahovače penisů či desítky cviků. Výsledek se však většinou bohužel nedostaví. Místo toho si lze ublížit a místo sexu si „užít“ spoustu starostí na pohotovosti. K lékaři má smysl jít jen tehdy, když zakřivení bolí a zcela brání pohlavnímu styku.

Peyronieho choroba

Vzniká většinou zraněním penisu zaviněné silným nárazem, tlakem či zlomeninou. Choroba se projevuje bolestmi, velkým zakřivením penisu a často i neschopností erekce. Není třeba se ale bát této choroby.

Peyronieho chorobou trpí jen cca 2 % mužů a je snadno léčitelná pomocí léků či operace. U většiny mužů s lehce větším zakřivením stačí zvolit správnou polohu.

Oblíbené polohy při zakřiveném penisu

Zakřivený penis při správné poloze může ženě dopřát bouřlivý orgasmus. Nebojte se experimentovat a objevovat výhody vaší chlouby. Hlavně si sex užijte a nenoste si k němu v hlavě zbytečná traumata.

Oblíbenou polohu při zakřiveném penisu je poloha zezadu, misionář, na koníčka či kolébka. Pokud je erekce pevná a dlouhá, tvar hraje až „druhé housle“. Erekci a výdrž lze podpořit vhodný doplňkem stravy.

Amarex – extra přípravek pro podporu erekce

Amarex má jedinečné a extra silné složení, které nejen pomůže s erekcí, ale také s prodloužením pohlavního styku. Je vyroben z certifikovaných extraktů z rostlin a bylin, navíc bez vedlejších účinků. Užívá se 30 – 60 minut před sexem.

MenuX

Provozovatel webu, Amarex Distribuce s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČ: 07269145, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím